Ilustratīvs attēls
Ilustratīvs attēls
Foto: Edijs Pālens/LETA

“Rīgas namu pārvaldnieks” ārkārtējās situācijas laikā nepiemēros nokavējuma procentus 1

SIA “Rīgas namu pārvaldnieks” (RNP) saviem klientiem par savlaicīgi nesamaksātiem rēķiniem ārkārtējās situācijas laikā nepiemēros nokavējuma naudas, aģentūru LETA informēja uzņēmuma pārstāvis Krists Leiškalns.

Reklāma
Reklāma
Veselam
Austrumu slimnīcā ar NBS helikopteru nogādāta gados jauna paciente kritiskā stāvoklī 53
TV24
“Ko viņi darīs pirmos mēnešus? Viņi dropēs!” Rajevs skeptiski vērtē Krievijas demobilizācijas plānu
Labs darbiņš, kas padarīts – “Visiem nepietiek!” Krievijā sācies 95.benzīna deficīts 73
Lasīt citas ziņas

Līdz šim par nokavējuma procentu nepiemērošanu ir paziņojusi arī AS “Rīgas siltums”. Pēc Leiškalna teiktā, arī SIA “Rīgas ūdens”, ka arī ūdensapgādes un kanalizācijas pakalpojumu sniedzēji nepiemēros nokavējuma procentus par laikā nesamaksātiem rēķiniem.

“Tas nozīmē, ka trīs lielākie pakalpojuma sniedzēji RNP klientu rēķinos par saņemtajiem pakalpojumiem nepiemēros nokavējuma procentus, tādējādi iespēju robežās mīkstinot ārkārtas situācijas rezultāta sekas,” pauda uzņēmuma pārstāvis.

CITI ŠOBRĪD LASA

RNP, kā arī citi pakalpojumu sniedzēji aicina visus klientus iespēju robežās norēķināties par pakalpojumiem savlaicīgi, lai neveidotos apjomīgi parādi par piegādātajiem pakalpojumiem, ko vēlāk būs grūti nosegt, neraugoties uz faktu, ka nokavējuma procenti netiks piemēroti.

Kā ziņots, “Rīgas siltums” Covid-19 slimības dēļ valstī noteiktās ārkārtējās situācijas laikā par kavētiem maksājumiem neaprēķinās līgumsodu un neatslēgs apkuri.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.