“TV 24” ētera personība un žurnālists Kārlis Streips.
“TV 24” ētera personība un žurnālists Kārlis Streips.
Foto: LETA

“RīgaTV 24” kanālā būs skatāms žurnālista Kārļa Streipa veidots raidījums par tautiešiem pasaulē 1

Pievieno LA.LV

Jau rītdien, 13. oktobrī “RīgaTV 24” ēterā būs skatāms jauns raidījums “Diasporas dzīve”. Katru otrdienu līdz pat 27.oktobrim to varēs vērot TV ekrānos plkst.20:00.

Kokteilis
Kuras 4 horoskopa zīmes ir vislielākie sliņķi? Pat siltās brīvdienās viņus nevar dabūt ārā no dīvāna 2
Ukrainas izlūkdienestu rīcībā nonākuši dokumenti, kas atklāj Krievijas iespējamos nākamos mērķus
Kokteilis
Sestā maņa viņiem ir dabas dota: dzimšanas datumi, kuriem piedēvē “raganisku” enerģiju
Lasīt citas ziņas

Raidījums “Diasporas dzīve” veidots ar mērķi veicināt valstisko piederību tautiešiem pasaulē, informēt gan diasporas, gan vietējo sabiedrību par diasporu darbu, kā arī Latvijas lomu latvietības, latviešu valodas un kultūras saglabāšanā diasporās.

Galvenais raidījuma uzdevums ir informēt un iepazīstināt skatītājus ar Latvijas valsts darbu un diasporu organizāciju darbu, lai nodrošinātu nepārtrauktu saikni latviešiem ar viņu dzimteni.

CITI ŠOBRĪD LASA

Raidījumā tiks apskatītas praktiskas tēmas, kā tiek nodrošināta saikne ar Latviju tautiešiem ārzemēs, kā arī remigrācijas jautājumiem.

Pievieno LA.LV
SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.