Rostoks: Līdzšinējās kaujās Krievija vēl nav izmantojusi visus savus spēkus 0

“Jāņem vērā, ka Krievijas bruņotie spēki joprojām, neraugoties uz visām neveiksmēm, ir krietni spēcīgāki par Ukrainas bruņotajiem spēkiem,” komentējot situāciju Ukrainā, TV24 speciālizlaidumā atzina Nacionālās aizsardzības akadēmijas vadošais pētnieks Toms Rostoks.

Reklāma
Reklāma
Mēs tāpat vien nepadosimies! Ukraina sāk gatavoties sliktākajam scenārijam
Trampam atliek bezspēcībā vien noplātīt rokas: Putins atdzīvina 3 klasiskās Kremļa taktikas
FOTO. VIDEO. “Tur ir ļoti daudz VUGD automašīnu, glābēji kaut kur skrien!” Aculiecinieks ziņo par biedējošu skatu galvaspilsētas centrā 16
Lasīt citas ziņas

“Līdzšinējās kaujās Krievija nav izmantojusi visu, kas ir tās rīcībā, un tas, kas varētu sekot, ir daudz bīstamāk,” sacīja Rostoks.

Viņš akcentē, ka dati par civiliedzīvotāju upuriem, ir ļoti traģiski, bet salīdzinoši tie nav lieli.

CITI ŠOBRĪD LASA
“Ja sākās nopietns uzbrukums Kijevai, tad sekas varētu būt daudz briesmīgākas…” atzīst pētnieks.

Viņaprāt, nevajadzētu pievērt tik daudz uzmanību Krievijas draudiem ar kodolieročiem, bet tam, ka šobrīd notiek skriešanās ar laiku.

“Militārā palīdzība Ukrainai ir jānodrošina pēc iespējas ātrāk, sankcijām ir jārada tūlītējs efekts Krievijas ekonomikai, jo Kijeva var krist. Arī citas Ukrainas pilsētas var krist,” skaidroja eksperts.

SAISTĪTIE RAKSTI