Saeimas Izglītības komisijas vadītāja: Skolu reforma parāda, ka mums ir ļoti lielas problēmas sarunāties ar iedzīvotājiem 95

Lelde Veinberga, TV24

Vai skolu tīkla jautājums, tuvojoties pašvaldību vēlēšanās, kas notiks jau nākamgad, ir veids, kā deputātiem uzlabot savus reitingus, nostājoties iedzīvotāju pusē? TV24 raidījumā “Ziņu TOP” situāciju ar komunikāciju novados komentē Saeimas Izglītības, kultūras un zinātnes komisijas priekšsēdētāja Agita Zariņa-Stūre (JV).

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
Katram cilvēkam ir sava piemērotākā un veiksmi nesošākā krāsa, ko var noteikt pēc dzimšanas datuma. Noskaidro savējo!
RAKSTA REDAKTORS
Ineses Supes cīņa turpinās: “Kad iznācu no ķirurga kabineta, es apraudājos, jo man gribējās iznākt kā uzvarētājai, bet tā pagaidām nesanāk”
Vai zināji, ka šie ieradumi veicina mūsos skumjas un nomāktu garastāvokli?
Lasīt citas ziņas
Īstais mirklis, kad īstenot skolu reformu, nebūs nekad, jo Latvijā ir regulārs vēlēšanu cikls.

“Taču tas, ko šī situācija patiesi parāda – mums ir ļoti, ļoti lielas problēmas sarunāties ar saviem iedzīvotājiem. Šobrīd dažādu pašvaldību pieredze dod dažādus rezultātus. Ir pašvaldības, kur tikpat daudz, cik ministrija ar pašvaldībām, tās ir izrunājušas ar saviem iedzīvotājiem un viņiem viss ir skaidrs, kā ilgtermiņā būs ar izglītību,” saka. A. Zariņa-Stūre.

CITI ŠOBRĪD LASA

Izglītības komisijas vadītāja norāda, ka pašvaldībās, kur notikusi cieša komunikācija ar iedzīvotājiem, skolas nepiedalās protestos. “Es tos cilvēkus saprotu! Cilvēks grib zināt, kas būs ar manu bērnu, kas būs ar manu ģimeni. Arī pedagogs grib zināt, kas būs ar viņa darbu. Tātad, nav bijusi saruna, lai dotu šīs atbildes,” secina deputāte, norādot, ka, iespējams, nav prasmju vai pieredzes sarunāties ar pašvaldību iedzīvotājiem un lemt par novada attīstību.

Aktualitātes Latvijā un pasaulē izzini kopā ar politikas veidotājiem un nozares ekspertiem raidījumā “Ziņu TOP” katru darba dienu tiešraidē pl. 16:30 TV24 ēterā vai portālā LA.lv!

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.