Foto-LETA

Saelpojoties izgarojumus, slimnīcā no militārajām mācībām nogādā trīs ASV karavīrus 1

Pievieno LA.LV

Šodien, saelpojoties izgarojumus, slimnīcā no Ādažu poligona nogādāti trīs ASV karavīri, aģentūrai LETA apstiprināja Aizsardzības ministrijas pārstāvis Kaspars Galkins.

7 vienkārši ieradumi, kas palīdzēs izvairīties no atpazīstamā “veca cilvēka” aromāta
TV24
“Beidzam bļaut, ka Latvijā ir bezmaksas izglītība un medicīna. Nav!” Cipruss par pieredzi ar meitas skolu
“Mana pensija nav mana nauda?” Iedzīvotājs neizpratnē par spēkā esošos sistēmu un nosauc to par konkrētu cilvēka pazemošanu
Lasīt citas ziņas

Militāro mācību laikā Ādažu poligonā trīs ASV karavīri, kas piedalījās mācībās, saelpojušies procesā radušos izgarojumus.

Pēc notikušā trīs personas nogādātas Gaiļezera slimnīcā. Pēc apskates veikšanas divi no cietušajiem palaisti atpakaļ un bāzi, taču viens no viņiem atstāts slimnīcā papildu apskatei.

CITI ŠOBRĪD LASA

Kā ziņots, Latvijā kopš 2014.gada pastāvīgi rotācijas kārtībā uzturas ASV armijas vienības.

Šogad Latvijā paredzētas vismaz četras plašas starptautiskas militārās mācības, tostarp, “Saber Strike”. Katrās no tām piedalīsies vairāk nekā 500 ārvalstu karavīri.

Šovasar Latvijā pilnā apmērā ieradīsies arī Kanādas vadītais starptautiskais bataljons, lai stiprinātu Baltijas drošību.

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.