Foto: AP/Scanpix/LETA

Saistībā ar sprādzieniem Piedņestrā sasaukta Moldovas drošības padomes sēde 0

Pievieno LA.LV

Pēc sprādzieniem Piedņestrā Moldovas prezidente Maija Sandu otrdien sasaukusi drošības padomes sēdi.

Kokteilis
Lielais jūnija horoskops visām zīmēm! Auniem neklāsies viegli, bet Vēžiem uzspīdēs veiksme
7 lietas, ko nekad nevajadzētu darīt kapsētā, lai nepiesaistītu sev neveiksmes
Kremlis, iespējams, gatavo “viltus karoga” operāciju, lai sagrābtu kaimiņvalsti
Lasīt citas ziņas

Starptautiski neatzītās Piedņestras Moldāvu Republikas (PMR) galvaspilsētā Tiraspolē pirmdienas vakarā notika sprādzieni ēkā, kur atrodas PMR Valsts drošības ministrijas un Krievijas Federālā drošības dienesta (FDD) filiāles biroji. Šorīt netālu no Ukrainas robežas notika sprādzieni radio tornī, kas pārraida Krievijas stacijas.

Pagaidām nav pierādījumu, kas saistību vakardienas sprādzienus ar šī rīta incidentu.

CITI ŠOBRĪD LASA

Sandu preses dienests paziņoja, ka prezidente sasaukusi Augstākās drošības padomes sēdi saistībā ar incidentiem Piedņestras reģionā, kas robežojas ar Ukrainu.

Ukrainas izlūkdienests ir publicēja dokumentu, kas liecina par Krievijas specdienestu līdzdalību pirmdienas sprādzienu organizēšanā.

Pievieno LA.LV
SAISTĪTIE RAKSTI