Ekrānuzņēmums

Santa Kola atguvusi pārliecību un ir sajūsmā par acu plastiku 0

Televīzijas kanāls RīgaTV 24 rudens sezonā nācis klajā ar pavisam jaunu raidījumu “Ceļā uz pārliecību”, kurā dažādi sabiedrībā zināmi cilvēki atklāj savus kompleksus, kā arī slēptākos pārdzīvojumus, kuri saistīti ar vizuālo izskatu.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
Mākslīgais intelekts nosaucis 10 politiķus, kuru pieļautās kļūdas būtiski ietekmējušas Latvijas politisko un ekonomisko situāciju 3
Vangas prognozes 2025.gadam. Cilvēki bēgs no ASV, zemūdens zemestrīces un pasaules gala sākums 181
Veselam
Sieri, kurus var ēst svara zaudēšanas laikā, vienlaikus neapēdot liekas kalorijas
Lasīt citas ziņas

“Ceļā uz pārliecību” raidījuma dalībniece, publiskā personība un grupas “Tautumeitas” menedžere Santa Kola, lai arī ikdienā saņem daudz komplimentus par savu starojošo un skaisto izskatu, jau pāris gadus, klājot grimu, ievērojusi, ka spoguļattēlā vairs īsti neredz to rezultātu, ko vēlētos.

“Es nevaru teikt, ka man ir milzīgi kompleksi, bet notievējot un gadiem ejot sapratu, ka mani plakstiņi ir sākuši noslīdēt. Skaistumkonkursu laikos mēs tikām apmācītas krāsoties un es vienmēr to esmu mācējusi, bet vienā brīdī piefiksēju, ka man tas vairs tik labi neizdodas. Sākumā es nevarēju saprast kāpēc, bet tad es ievēroju, ka pie vainas ir noslīdējušie plakstiņi. Līdz ar to es pie sevis domāju, ka, ja es kaut ko gribētu savā izskatā uzlabot, tad tā būtu tieši plakstiņu plastika,” par izvēli veikt tieši šo procedūru RīgaTV 24 raidījumā “Ceļā uz pārliecību” stāstīja mūzikas menedžere Santa Kola.

CITI ŠOBRĪD LASA

Lai noskaidrotu, kādas iespējas piedāvā mūsdienu estētiskā medicīna, Santa devās pie plastikas ķirurga Lauras Liepiņas. Santa dakterei atzina, lai gan reizēm acis mēdz nedaudz piepampt, viņai vairāk šī esot estētiska problēma un izvērtējot pacientes stāvokli, Dr. Liepiņa ieteica veikt Bleforoplastiku jeb augšējo plakstiņu plastiku, ar kuras palīdzību tiek risinātas noslīdējušas ādas problēmas ar liekās ādas likvidēšanu un tauku trūcīšu koriģēšanu.
Pirms doties uz procedūru, daktere pastāstīja, ka tā notiek vietējā anestēzijā, kuras laikā sāpes nejūt. Jūtams esot tikai neliels spiediens uz acīm.

“Pēcoperācijas periods ilgst aptuveni nedēļu, kur pirmajās 3 dienās var pieaugt tūska, var parādīties zilumi. Tad pamazām tūska sāk pāriet, zilumi izzust, pēc nedēļas tiek izņemti diegi un var sākt lietot arī kosmētiku. Fināla rezultāts būs redzams pēc 2 – 3 mēnešiem,” stāstīja Dr. Liepiņa.

Kā atzina Santa, pēc-operācijas periodā viņa jutās labi, jo ar zilumiem un uzturēšanos mājās viņa bija rēķinājusies. “Mazliet traucēja tas, ka pēc operācijas divas dienas man nedaudz grauza acis, bet rezultāts to visu noteikti atsvēra. Tas bija daudz vienkāršāk nekā es biju domājusi. Ir laba sajūta, ka vari no rīta piecelties un nedomāt, ka acis ir aizpampušas, vai tu izskaties neizgulējusies, vai aizballējusies,” priecīga par iegūto rezultātu bija mūzikas menedžere Santa Kola.

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.