Jānis Sārts
Jānis Sārts
Foto – LETA

Sārts: Sociālajos tīklos arvien grūtāk būs atšķirt reālu informāciju no meliem 65

. Sociālie tīkli un tehnoloģijas attīstās strauji kā nekad un ar laiku būs jāapgūst dažādas iemaņas, lai spētu atšķirt reālu informāciju no meliem, šodien atklājot konferenci “Emerging trends in social media” norādīja NATO Stratēģiskās komunikācijas izcilības centra direktors Jānis Sārts.

Reklāma
Reklāma
Veselam
Nosaukti 8 pārtikas produkti, kuru patēriņš jāierobežo, kļūstot vecākam
Kokteilis
Personības TESTS. Kura no sejām jums šķiet vispievilcīgākā? Atbildē slēpjas jūsu partnera ideāls 3
“Mīlēšu tevi mūžīgi…” Tuvākie cilvēki sēro par Jāņa Straumes un Ingrīdas Latimiras došanos mūžībā
Lasīt citas ziņas

Viņš uzsver, ka sociālie mediji un tīkli vienmēr attīstījušies strauji, bet pēdējo gadu laikā izmaiņas notiek vel straujāk, jo īpaši strauji attīstās mākslīgais intelekts, kurš spēj radīt dažāda rakstura saturu.

Sociālie tīkli ir ļoti svarīgi sabiedrības domas veicināšanai, piemēram, lai kas notiktu Ukrainā, vai Izraēlā, sabiedrība pēc informācijas vēršas sociālajos mēdijos, līdz ar ko tuvākajos gados būs nepieciešamas izmaiņas sociālo tīklu iemaņās, lai spētu atšķirt reālu un melu informāciju vai ģenerētu saturu.

CITI ŠOBRĪD LASA

Konferenci “Emerging trends in social media” rīko NATO Stratēģiskās komunikācijas izcilības centrs. Tās mērķis ir apzināt un sociālo tīklu ietekmi uz sabiedrību, kā arī identificēt izaicinājumus nākotnē.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.