Foto: TASS/ZUMAPRESS/Scanpix/LETA/LA.LV kolāža

Sieviete, kura apgalvojusi, ka ir Putina īstā māte, īsi pirms nāves pastāstījusi par mazā Vladimira dīvaino uzvedību bērnībā 106

Gruzijā mirusi sieviete, kura apgalvoja, ka ir Krievijas prezidenta Vladimira Putina īstā māte.

Reklāma
Reklāma
14 iecienīti produkti, kuru sastāvā ir vielas, kas var veicināt vēža veidošanos 14
Mākslīgais intelekts nosauc 6 vārdu īpašniekus, kuriem Līgo svētki būs īpaši izdevušies
Veselam
Jūs nekad vairs neēdīsit šos ēdienus, kad uzzināsit to sastāvu
Lasīt citas ziņas

Vera Putina, kura nomira nabadzībā 97 gadu vecumā, ekskluzīvā intervijā, ko pirms nāves sniedza laikrakstam “Sun”, pastāstījusi par Putina dīvaino uzvedību bērnībā.

Sieviete zvērēja, ka Krievijas tirāns Putins ir viņas dēls, kas dzimis no romāna ar precētu vīrieti.
CITI ŠOBRĪD LASA

Žurnālistiem viņa parādījusi sava dēla bērnības bildes, kurās patiešām saskatāma neticama līdzība ar asiņaino diktatoru.

Vera apgalvo, ka pašreizējais Krievijas prezidents ir tas nelaimīgais mazais zēns, kuru viņa atdevusi 10 gadu vecumā.

Viņa apgalvoja, ka Putins, kuru viņa sauca par Vovu, agrīno bērnību pavadīja netīrajā Metekhi ciematā Gruzijā. Pret zēnu vardarbīgi izturējies viņa patēvs, tāpēc puika aizsūtīts pie vecvecākiem Krievijā. No turienes viņš atpakaļ vairs nav atgriezies

Šokējošā intervijā, ko Vera sniedza pirms nāves, viņa atklāja detaļas par mazā Vladimira traumatisko pieredzi, kas izraisījusi viņa brutālo uzvedību bērnībā un, iespējams, izskaidro Kremļa vadītāja pašreizējo psihisko stāvokli.

Viņa pastāsta, ka bērnībā viņas dēls bijis kluss, taču viņai nav paticis, ka puika ar pašdarinātu kaķeni apšauda kaimiņu vistas.

“Neskatoties uz kluso dabu, viņš bija ļoti konkurētspējīgs un īgns, viņš nevarēja paciest, ka kāds no viņa vienaudžiem ir labāks par viņu – vai tā būtu makšķerēšana, vai cīņa. Viņam vienmēr vajadzēja pārspēt citus, un viņš nelikās mierā, kamēr nesasniedza to,” sieviete stāstīja.

Viņa apgalvoja, ka šādu uzvedība izraisījusi patēva attieksme pret zēnu, kurš nekad nav slēpis, ka puika viņam nepatīk un bieži draudējis izdzīt viņu no savas mājas.

Zēns viņu ienīdis, bet arī baidījies.

Vera uzskatīja, ka šīs attiecības izraisīja viņas dēļa aukstasinību un introvertumu un galu galā noveda pie tā, ka viņš savas dusmas un sāpes izgāza uz dzīvniekiem.

Viņa apgalvoja, ka Putina tēvs bija krievu mehāniķis Platons Privalovs. Kad iestājusies grūtniecība, viņš bija precējies ar citu sievieti.

Veras stāstītais ir pretrunā ar oficiālo versiju par 70 gadus vecā Putina bērnību, kurā teikts, ka viņš dzimis 1952. gadā Ļeņingradā – tagad Sanktpēterburgā – un bijis trešais dēls krievu laulātajam pārim.

Reklāma
Reklāma

Brālis Alberts, dzimis 1930. gados, nomira bērnībā, bet Viktors, dzimis 1940. gadā, nomira no difterijas un bada 1942. gadā.

Eksperti Maskavā uzstāj, ka Veras melnbaltajā fotogrāfijā redzamais septiņus gadus vecais dēls nav Krievijas prezidents.

Komentējot šīs ziņas, Putina preses sekretārs Dmitrijs Peskovs sacīja: “Šis stāsts neatbilst patiesībai. Tas vispār neatbilst realitātei.”

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.