Foto: AFP/Scanpix/LETA/LA.LV kolāža

Atkal uzvirmo baumas par Putina veselības stāvokli – uz viņa kakla parādījusies rēta Z burta formā 78

Acīgākie vērotāji pamanījuši, ka uz kara noziegumos apsūdzētā Krievijas prezidenta Vladimira Putina kakla parādījusies labi redzama rēta, kas pastiprinājusi iepriekš izteiktās aizdomas, ka Krievijas dikators cīnās ar vairogdziedzera vēzi.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
Vai stārķi gaidījāt? 10 vārdu īpašnieki, kas drīzumā varētu sagaidīt ģimenes pieaugumu
Jauns solis eskalācijas virzienā: krievi sākuši pielietot īpašu “kaujas indi”
Viedoklis
Armands Puče: Tagad par visām reizēm ir skaidrs, ka ar politisko eliti nav ko vispār rēķināties. Murmuļi!
Lasīt citas ziņas

Intrigas par Krievijas līdera veselības stāvokli atsākās pēc tam, kad tika publiskotas viņa fotogrāfijas no pareizticīgo Lieldienu dievkalpojuma Maskavā pagājušajā nedēļas nogalē.

Attēlos bija redzams Putins ar akmeņainu seju, kas baznīcas dievkalpojuma laikā rokās turēja sveci.

CITI ŠOBRĪD LASA

Tomēr visvairāk acīs krita ievērojamā rēta uz viņa kakla – izteikta diagonāla līnija, kas virzās uz augšu no kreisās uz labo pusi.

Šie attēli izraisījuši diskuskusijas sociālajos tīklos par to, ka tie apstiprina izdevuma “Projekt” žurnālistu pētījumā iepriekš pausto, ka Putinu bieži apmeklē ārsts, kas specializējas vēža ķirurģiskā ārstēšanā.

Viens no teju pastāvīgiem Putina pavadoņiem ir Centrālās klīniskās slimnīcas līdzstrād-nieks Jevgēņijs Seļivanovs. Viņa disertācijas temats ir vairogdziedzera vēža diagnosticē-šanas un ķirurģiskās ārstēšanas īpatnības vidēja un liela vecuma cilvēkiem. Tikai uz So-čiem vien šis ārsts pie Putina lidojis 35 reizes.

Tikmēr ukraiņu “Telegram” kanāli pamanījuši vēl kādu sakritību – rēta uz Putina kakla ir burta Z formā, kas ir Krievijas Bruņoto spēku lietota pazīšanās zīme un kļuvusi par atbal-sta simbolu Krievijas 2022. gada iebrukumam Ukrainā.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.