Ekrānuzņēmums

“Sieviete varētu būt apjukusi vai nomākta, vairīties no kontakta.” Turpinās pazudušās Annas Jansones meklēšana 86

Turpinot meklēt pazudušo Annu Jansoni, kuras četrus mēnešus vecā meita bez dzīvības pazīmēm tika atrasta mežā novietotā automašīnā, tuvinieki sagatavojuši jaunāko informāciju par sievietes pazušanu.

Reklāma
Reklāma
7 dārzeņi, kas palīdz atbrīvoties no taukiem vidukļa zonā, ja tos patērē katru dienu
Putina draudi iebrukt Baltijā un izraisīt Eiropā jaunu karu ir jāuztver nopietni, brīdina bijušais ASV armijas ģenerālis 164
Klusā okeāna ūdeņos atklāta būtne, kuras dzīves ilgums ir cilvēka prātam neaptverams
Lasīt citas ziņas

Pazudušās Annas vīrs Juris Evertovskis vietnē X publicējis ierakstu, kurā atrodama sagatavotā informācija lejupielādei. To var izdrukāt un izplatīt. Iespējams, tas palīdzēs gūt kādu informāciju par Annu.

CITI ŠOBRĪD LASA
Annas Jansones fotogrāfijas

“Mēs, ģimene, un policija, un zemessardze, un bezvēsts.lv kā arī citi brīvprātīgie Annu meklējam, bet pagaidām praktiski bez pēdām un rezultātiem. Ņemot vērā to, ka pagājis jau ir ilgs laiks, ja Anna ir dzīva, viņa varētu būt jebkur Latvijā,” raksta pazudušās sievietes vīra brālis Kārlis Evertovskis.

1. novembrī Kalnciema-Ķemeru ceļa (P101)/ Krāčkalnu apvidū pazudusi Anna Jansone.

Pazīmes: 34 gadi, 1,74 metri, tumši brūni mati, smalka miesasbūves.

Iespējamais apģērbs: pelēks pusmētelis, melnas džinsu bikses un melni zābaki.

Sieviete varētu būt apjukusi vai nomākta, vairīties no kontakta. Visdrīzāk pārvietojas ar kājām.

Jau vēstīts, ka 1989.gadā dzimusī Jansone ar šogad pasaulē nākušo meitu Luīzi Evertovsku 1.novembra rītā ap plkst.9 izgāja no savas dzīves vietas Rīgā, Pētersalas ielā.

Saņemot informāciju par mātes un meitas bezvēsts prombūtni, policija nekavējoties personas izsludināja meklēšanā un sāka plašus meklēšanas pasākumus.

Tajā pašā dienā pārbaudītas adreses, kur sieviete ar bērnu varētu uzturēties, kā arī pārmeklēta apkārtne. Policisti noskaidroja, ka 1.novembra rītā sieviete ar bērnu pametusi savu dzīvesvietu ar nomas automašīnu.

2.novembrī, turpinot meklēšanas pasākumus, meža masīvā Jelgavas novadā, Valgundes pagastā policijas darbinieki atrada minēto nomas automašīnu “Toyota Corolla”, kuras salonā atradās miris minētais zīdainis.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.