Foto: Roman Motizov/SHUTTERSTOCK

“Šķiršanās dīvas” advokātu birojs Londonā netīšām izšķīris ne to laulību, kuru vajadzēja! Tiesa apgalvo, ka galīgo rīkojumu nevar atcelt 10

Kāds Londonas advokātu birojs, kuru vada Aješa Vardags, kas sevi dēvē par “šķiršanās dīvu”, izmantojot tiešsaistes portālu, iesniedza pieteikumu par galīgo rīkojumu šķirt kāda pāra laulību. Taču, kļūdas dēļ – noklikšķinot uz nepareizās pogas – viņi šķīra nepareizo laulību, vēsta portāls “The Guardian“.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
7 datumi, kuros dzimuši izredzētie: visticamāk, viņi nenojauš par kādu apslēptu talantu
Veselam
11 drošas pazīmes, ka ar jūsu veselību viss ir kārtībā
TV24
“Tā pircēja veikalā nevar pateikt pat vienu vārdu latviski!” Deputāte norāda uz lielu kļūdu, kas tika pieļauta 90.gados
Lasīt citas ziņas

Londonas advokātu birojs atzīst, ka pieļāvis kļūdu, bet tiesnesis apgalvo, ka galīgo rīkojumu nevar atcelt.

Pāris, ko Augstākā tiesa dēvē par Viljama kungu un Viljamsas kundzi, bija precējušies 21 gadu, līdz 2023. gadā viņus kļūdaini izšķīra.

CITI ŠOBRĪD LASA

Kā skaidrots, juristi bija iecerējuši iesniegt pieteikumu par laulības šķiršanu citam klientam, taču netīšām elektroniski atvēra Viljamu lietu.

Advokāti saprata savu kļūdu divas dienas vēlāk un vērsās Augstākajā tiesā, lai atceltu galīgo rīkojumu par laulības šķiršanu. Viņi raksturoja kļūdu kā vienkāršu kļūdu, kas radusies, “nospiežot nepareizo pogu”, un apgalvoja, ka galīgais rīkojums ir jāatceļ, jo tas tika pieprasīts kļūdas dēļ.

Taču tiesnesis uzskata citādāk. Viens no Lielbritānijas vislabāk apmaksātajiem laulības šķiršanās advokātu birojiem uzskata, ka tiesnesis ir pieņēmis “sliktu lēmumu” un ka viņš “faktiski ir nolēmis: “dators saka nē, jūs esat šķīrušies!”

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.