Slaidiņš: “Baltkrievijā izveidota jauna speciālo spēku vienība, kas, iespējams, iesaistīta nelegālo imigrantu aktivitātēs” 83

Baltkrievijā 18. jūnijā izveidota jauna speciālo spēku vienība “Vitjaz”, TV24 raidījumā “Aktuālais par karadarbību Ukrainā” stāsta NBS majors, Zemessardzes štāba virsnieks Jānis Slaidiņš.

TV24
Kārlis Daukšts: Trešais pasaules karš var izcelties nevis Ukrainā, bet…
Eksperti brīdina – šīs zivis ir īpaši kaitīgas vecāka gadagājuma cilvēkiem
Kokteilis
Šajos 6 gados dzimušie ir patiesi unikāli: astrologi viņus dēvē par zvaigžņu sēklām
Lasīt citas ziņas

Pēc Baltkrievu pretošanās kustības novērtējuma šī vienība nav liela – tie ir 70 cilvēki. Vienības iespējamā dislokācijas vieta ir Polocka. Šīs vienības galvenais uzdevums ir diversantu apkarošana un valsts robežas aizsardzības pasākumi.

“Un ļoti iespējams, ka viņi arī ir iesaistīti dažādās nelegālo imigrantu aktivitātēs. Gan pie Polijas, gan pie mums tur bija vai nu iekšlietu spēku struktūra, vai bruņotie spēki, kuri loģiski tur koordinēja nelegālo imigrantu darbību,” piebilst Slaidiņš.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.