Slaidiņš par terora draudiem Krievijā: Ja amerikāņi kaut ko saka, tad viņu rīcībā ir kāda informācija 102

Krievijas galvaspilsētā aizvadītājās brīvdienās tika pastiprināta policijas klātbūtne pēc tam, kad ASV brīdināja par iespējamiem teroraktiem Maskavā. 2-2,5 reizes bija palielināts patruļgrupu skaits Maskavas centrā un atsevišķos transporta veidos, kā arī uz dežūrām nosūtīti policijas darbinieki civilā apģērbā.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
FOTO. Daži no viņiem pat neprecēti! Šī gada 10 iekārojamākie Latvijas vīrieši MI skatījumā
Kokteilis
Emocijzīmes, kas bieži tiek pārprastas: tās nozīmē kaut ko pavisam citu, nekā domājat 31
Baltijas valstis paziņojušas Krievijai un Baltkrievijai, ka izstājas no Maskavas kontrolētā elektrotīkla: “Mēs demontēsim pēdējos fiziskos savienojumus” 16
Lasīt citas ziņas

ASV vēstniecība Krievijā brīdinājusi, ka ekstrēmisti veido “neizbēgamus plānus” uzbrukt Maskavai. “Vēstniecība seko līdzi ziņojumiem, ka ekstrēmistiem ir tūlītēji plāni Maskavā uzbrukt vietām, kur ir daudz cilvēku, arī koncertiem, un ASV pilsoņiem tuvāko 48 stundu laikā tiek ieteikts izvairīties no vietām, kur ir daudz cilvēku,” teikts vēstniecības mājaslapā aizvadītajā piektdienā publicētajā paziņojumā. Citu detaļu par iespējamiem teroraktiem Maskavā paziņojumā nebija.

Kā TV24 raidījumā “Aktuālais par karadarbību Ukrainā” komentēja šo Jānis Slaidiņš, NBS majors, Zemessardzes štāba virsnieks, tad šis britu un ASV sacītais bez liekiem komentāriem bija jāņem nopietni. “Grūti kaut ko komentēt, uz ko tas vērsts. Bet zināms, ja amerikāņi kaut ko saka, tad viņu rīcībā ir kāda informācija.”

CITI ŠOBRĪD LASA

“Ja paskatāmies nedaudz vēsturē, kā sākās otrais Čečenijas karš, ka pirms tam bija dažādas spridzināšanas daudzās Krievijas pilsētās. Kas krievam aiz ādas, to ir grūti pateikt,” virsnieks aicina vērtēt arī dažādus vēsturē piedzīvotos aspektus.

Vai tas ir saistībā ar Ukrainas operācijām – visādi to var traktēt, domā virsnieks, sakot, ka nāk vēlēšanas, var uztaisīt visu ko, lai celtu kaujas garu iedzīvotājiem Krievijā.

Negribas minēt, kamēr nekas nav noticis, ko domāt, ko varētu spridzināt vai nevarētu, aicina Slaidiņš. “Jā, paskatīsimies, kas notiks šajās 48 stundās, ja nebūs nekas, tad nebūs.”

Šeit ir runa par terora draudiem, nav runa par Ukrainas armijas kādu triecienu. Ja kaut kas notiktu, tam būtu jānāk no Krievijas iekšienes. “Ja būtu militāri draudi, tad ASV neko nekomentētu.”

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.