Slaidiņš: “Šobrīd ir jādara viss, lai varētu mazināt Krievijas militāro kapacitāti dažādos veidos” 194

TV24 raidījumā “Aktuālais par karadarbību Ukrainā” kāds skatītājs uzdeva jautājumu NBS majoram un Zemessardzes štāba virsniekam Jānim Slaidiņam: “Ar kādiem ieročiem Ukrainas armija varētu atgūt tās okupētās teritorijas? Izskatās, ka mums visu laiku tiek melots, jo cilvēki skatās reālo situāciju un saprot, ka Ukraina nekad pēc NATO iesaistes neatgūs ne Krimu, ne pārējās okupētās teritorijas.”

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
Sievietes spēks un iedvesma: 10 ietekmīgas dāmas līderes, kas veidojušas Latvijas vēsturi 29
Kokteilis
Mākslīgais intelekts nosaucis 10 politiķus, kuru pieļautās kļūdas būtiski ietekmējušas Latvijas politisko un ekonomisko situāciju 137
Kokteilis
Viņi dzīvo, lai piedzīvotu! 10 vārdu īpašnieki, kuros mīt nepiesātināms ceļotāja gars 12
Lasīt citas ziņas

“Tas, ko ukraiņi saka, ka viņi vēlas atgūt teritorijas 1991.gada robežās – jā, tas ir izaicinājums. Visticamāk šis scenārijs nebūs iespējams. Bet Krimā izskatās, ka šobrīd tiek darīts viss, lai krievu okupantiem padarītu dzīvi galīgi nekomfortablu. Un ukraiņi, kur gūs panākumus, tad visticamāk taisni frontes dienvidos,” tā uz skatītāja jautājumu atbildēja NBS majors Slaidiņš.

Viņš turpināja komentēt, sakot, ka, ja paskatāmies uz Ukrainas ziemeļiem vai austrumiem, tur ir “pārāk daudz pilsētu”.

CITI ŠOBRĪD LASA

“Tas resurss nekad nebūs tik liels, kas pārspētu Krievijas dzīvo spēku, arī tehnikas ziņā. Šobrīd ir jādara viss, lai varētu mazināt Krievijas militāro kapacitāti dažādos veidos, izdarīt spiedienu vairāk uz dienvidiem, uz Krimu. Kāpēc ukraiņi tur arī šo priekštiltu Dņepras kreisajā krastā? No turienes ir tuvākais ceļš līdz Krimai – 60 km. Un ar šiem tālās darbības Rietumu ieročiem noteikti var iespaidot, bet neiet runa tikai par dienvidiem, – vismaz tas ir mans uzskats,” tā TV24 raidījumā “Aktuālais par karadarbību Ukrainā” komentēja NBS majors Slaidiņš, atbildot uz skatītāja jautājumu.

Pilnu TV24 raidījumu “Aktuālais par karadarbību Ukrainā” variet skatīties video šeit:

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.