Foto: ekrānuzņēmums/Facebook.com

Slavenību stiliste Indra Salceviča iemīlējusies un izbauda rozā briļļu periodu 0

Četrus gadus pēc šķiršanās no dēlu tēva jaunām attiecībām ļāvusies slavenību stiliste un sevi par plus size modeli dēvējošā Indra Salceviča (36). Par viņas jauno sirdsāķīti kļuvis piecus gadus jaunākais barista jeb kafijas pagatavošanas speciālists Kaspars Bērziņš, kurš pēc deviņiem Anglijā nodzīvotiem gadiem, kur apguvis inženierzinātnes, atgriezies dzimtenē.

Reklāma
Reklāma
13 pazīmes, kas liecina – tavs partneris ir “toksisks” un zog tavu laimi 9
Ukrainas galvenais izlūks palika dzīvs – detaļas, kā Kijivai izdevās izjaukt “Putina vilku suņa” atentātu pret Budanovu
Kokteilis
TESTS. Karstuma neatņemamais pavadonis… Ko par tevi var pateikt mīļākā saldējuma garša? 1
Lasīt citas ziņas

Žurnālam “Kas Jauns” Indra atklāj: “Tagad izdzīvoju un izbaudu tik skaistu un romantikas piesātinātu rozā briļļu periodu, par kādu pusaudzes gados savu kompleksu dēļ pat sapņot neuzdrīkstējos!” Abi iepazinušies pirms pieciem mēnešiem, strādājot pie kopīga projekta, bet pēc laika viens otru ieraudzījuši iepazīšanās lietotnē Tinder. Tiesa, jau pēc otrās tikšanās reizes abi savus profilus lietotnē izdzēsuši.

Stiliste, kurai patīk, ja vīrietis attiecībās nevelk gumiju, jau otro mēnesi bauda aktīvu randiņu periodu un ir gandarīta, ka ar Kasparu, kuram arī aiz muguras ir šķirta laulība, sakrīt gan humora izjūta, gan skatījums uz dzīvi un domas par vērtībām. “Tagad, varētu teikt, izbaudu to īsto jaunību, kad, kompleksojot par savu izskatu, negāju uz randiņiem un nepiedalījos tā sauktajā sadalē, jo “es taču esmu resna”!.. Kolīdz atbrīvojos no saviem kompleksiem par resnumu un beidzu vispār pārdzīvot par izskata nepilnībām, viss sāka iet uz augšu. Skat, ka vispirms iemīlējos dzīvē, un tad nāca arī cilvēks, kurā iemīlējos!”

CITI ŠOBRĪD LASA

Indra jau paguvusi ar Kasparu iepazīstināt arī savus dēlus, bet kopdzīves veidošana pagaidām neesot viņu prioritāte.

Reklāma
Reklāma

Pašapziņa. Reiz man šķita, ka pašapziņas esamība ir atkarīga no sabiedrības uztveres par Tevi. Vēlme par visām varītēm nokļūt barā, izpatikt, atbilst kaut kādiem standartiem gan mentālā, gan ķermeniskā veidolā. Darīt lietas, jo jādara. Noklusēt, jo bailes, ka tiksi izstumts. Patiesībā, ja esi zaļā vārna, tad esi. Pārkrāsoties par pelēko? Priekš kam? Agri vai vēlu krāsa nodils, nomazgāsies, un tāpat visi ieraudzīs, kas esi! No savas mentālās būtības neaizmuksi. Selflove neattiecas tikai uz ķermeniski pozitīvo domāšanu. Pieņemt savu dārzu un izravēt no nezālēm reizēm nav nemaz tik viegli. Vēl sarežģītāk ielaist dārzā dārznieku. Vai dārznieks vairos tavu pašapziņu? Nē! Bet dārznieks palīdzēst Tev atrast sevi, tikt galā ar pāridarījumiem, aizvainojumiem, pieņemt savu mentālo būtību. #iedvesmaspote #pašapziņa #esitupats #beach #bodypositive #selflove #plussize #sand #lazydays #bikini #morethansize #katramsavudārznieku #psoriasis #vasara #baku #nofilter #skinproblems #latvianblogger #blogger #travel #lategram

A post shared by Indra Salcevica (@indrasalcevica) on

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.