Foto: Zane Bitere/LETA/ Ronaldo Schemidt/AFP/SCANPIX

“Slepkavības, marodierisms, bērnu izvarošanas… kādi pierādījumi vēl ir vajadzīgi, ka tas ir genocīds?” Veidemane par Ukrainā notiekošo 0

“Es nezinu, kāda infomācija vēl ir vajadzīga, lai saskatītu to, kas notiek Ukrainā? Slepkavības, marodierisms, izvarošanas, bērnu izvarošanas – tas ir kaut kas neaptverams! Tad kādi pierādījumi vēl ir vajadzīgi, ka tas ir genocīds?” TV24 raidījumā viedokli pauda žurnāliste Elita Veidemane.

Reklāma
Reklāma
Eksperts nāk klajā ar fatālu paredzējumu: Krievija izmantos kodolieročus neatkarīgi no tā, vai Rietumi apbruņos Ukrainu 69
TV24
Kāpēc mums ir tik mazas pensijas? Es neesmu vainīga, ka strādāju krievu laikā! Atbild VSAA 92
VIDEO. Putina ministri krīt ārkārtējā kaunā – vienkāršs Ziemeļkorejas ierēdnis viņus padzen no sēdvietām 65
Lasīt citas ziņas

Viņa uzsver, ka to dara ne jau viens pats Putins, bet Krievijas tautieši – “Tā nav armija, tas ir orku bars kaut kāds!”

Šī propaganda viņiem ir ļoti izsmalcināta, un no viņiem noteikti var mācīties, kā taisīt propagandu.

CITI ŠOBRĪD LASA

Krievijas nomaļajos apgabalos ir skaidrs, ka cilvēki netiek pie informācijas, taču, dzīvojot Latvijā, ir daudz alternatīvu informācijas avotu.

Uz raidījuma vadītāja jautājumu, par ko tas liecina, ka cilvēki izvēlas tieši propagandas kanālus, Veidemane atbild, ka zināmā mērā tas liecina par kultūras līmeni.

“Cilvēkiem ir vieglāk uztvert kaut ko ārkārtīgi primitīvu un to, kas nāk par velti. Pierobežā tie krievu torņi – tā informācija nāk par velti, par to nav jāmaksā,” viņa stāsta.

SAISTĪTIE RAKSTI