“Sliktos laikos nevaram atļauties mainīt nodokļus, labos – kāpēc to darīt, visa gana! Tas ir stabils “Reirisms”!” Bite par nodokļu problēmām valstī 92

“Sliktos laikos nevaram atļauties mainīt nodokļu politiku, labos laikos – kāpēc to darīt, jo visiem viss tāpat ir labi – tas ir stabils Reirisms tā TV24 raidījumā “Nacionālo interešu klubs” izsakās Andris Bite, Latvijas Darba devēju konfederācijas prezidents, Zivrūpniecības uzņēmuma SIA “Karavela” valdes priekšsēdētājs, Pārtikas Uzņēmumu federācijas padomes loceklis.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
Emocijzīmes, kas bieži tiek pārprastas: tās nozīmē kaut ko pavisam citu, nekā domājat
Viedoklis
Armands Puče: Evika Siliņa ir ar pautiem, Jānis Citskovskis – žmogs, bet Krišjānis Kariņš – princese, kas neuzņemas atbildību 82
Masveida represijas Krievijā. Paraugprāvas atgādina Staļina laikus
Lasīt citas ziņas

Tieši tā arī esot bijis. Kad viss bija kārtībā, tika stāstīts, ka nav ko mainīt, uzņēmēji strādā, attīstības, viss aug, algas paliek lielākas, nu kāda nodokļu politikas maiņa tagad?

“Tagad mums saka “ir slikti laiki, nekas nesanāks!”. Mēs runājam un izstrādājam sistēmu, kurā ir no vienas puses nodokļu maiņa kaut kādās kritiski svarīgās sadaļās kā darbaspēka nodokļi, mazā biznesa regulējums, kur nav fiskāli negatīvas ietekmes vispār nekādas, un pretī runājam par kompensējošiem mehānismiem – mēs iedevām veselu rindu fiskāli pozitīvu pasākumu, ko divu gadu laikā varam veikt un kā vēl vairāk cilvēkus iesaistīt darba tirgū,” Bite stāsta.

CITI ŠOBRĪD LASA

No vietējiem iedzīvotājiem viņš runā par plāniem 20 000 cilvēku divu gadu laikā iesaistīt darba tirgū.

“Mēs arī runājam par valsts izdevumu samazināšanu un revīziju! Mēs ļoti daudz kur kurinām naudu ārā bezjēdzīgi – to mēs nevaram atļauties!” Latvijas Darba devēju konfederācijas prezidents norāda.

Pilnu raidījumu skaties sestdien, 15.jūnijā, pulksten 20.00 TV24!

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.