Foto Valsts policija

Smaga avārija uz Bauskas šosejas: kravas auto pārbrauc pāri vieglajam; vadītājs iet bojā 8

Pievieno LA.LV

Piektdien, 18. jūlijā, pulksten 13.52 Bauskas šosejas 50.kilometrā notika sadursme starp kravas auto un automašīnu “Mazda 323”. Ierodoties notikuma vietā, policisti noskaidroja, ka automašīnas Mazda vadītājs, braucot virzienā uz Rīgu, saslīdēja un iebrauca pretējā braukšanas joslā, kur pretī brauca kravas auto. Notika frontāla sadursme, kurā kravas auto pilnībā pārbrauca pāri vieglajam auto, informē Valsts policijas Rīgas reģionālajā pārvaldē.

Veselam
Kardiologs nosaucis dzērienu, no kura vajadzētu atteikties ikvienam – tas var nopietni kaitēt sirdij
Dārzs
Dārzā burtiski ņudzēs ērces – no kāda populāra košumkrūma labāk atteikties?
Kadirovs ievelk asti starp kājām un pamatīgi nodod krievus
Lasīt citas ziņas

Sadursmē bojā gājis “Mazda” vadītājs, bet pagaidām viņa identitāte nav vēl noskaidrota, zināms vien tas, ka automašīna, kuru viņš vadīja, bijusi izsludināta meklēšanā saistībā ar degvielas zādzību no kādas degvielas uzpildes stacijas Pārdaugavā.

53 gadus vecajam kravas auto vadītājam uz vietas sniegta medicīniskā palīdzība, bet hospitalizācija nav bijusi nepieciešama.

CITI ŠOBRĪD LASA

Lai noskaidrotu precīzus notikušā apstākļus, uzsākts kriminālprocess.

Pievieno LA.LV
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.