
Soctīkli ir skarbi: “Jāsāk strādāt, – saka jaunais mērs un aicina visus uz nelielu atzīmēšanu biroja telpās!” 0
Piektdien par Rīgas domes priekšsēdētāju ievēlēts partijas “Progresīvie” pārstāvis Viesturs Kleinbergs. Par Kleinbergu nobalsoja 34, bet pret viņu bija 22 deputāti. Domes sēdē kopumā piedalījās 56 no 60 deputātiem.
Par Kleinbergu balsoja partijas “Progresīvie”, Nacionālās apvienības (NA), partijas “Jaunā vienotība” (JV) un “Apvienotā saraksta” deputāti. Savukārt pret viņa ievēlēšanu mēra amatā balsoja partijas “Latvija pirmajā vietā”, “Suverēnā vara”, “Stabilitātei” un apvienība “Jaunlatvieši”.
Piektdien domes sēdē Kleinberga vadītā koalīcija saņēma kritiku no opozīcijas pārstāvjiem. Tāpat kritiski ir arī soctīkli, tajos labu vārdu par jauno galvaspilsētas mēru tikpat kā nemaz nav. Lūk, komentāru reakcijas un izlase īsi pēc viņa ievēlēšanas.
Rīgā ievēlēts jauns mērs-Kleinbergs! Jāsāk strādāt, saka jaunais mērs un aicina visus uz nelielu savas ievēlēšanas atzīmēšanu mēra biroja telpās.:)
— Aigars Freimanis (@AigarsFr) June 27, 2025
Dižā Rīgas domes opozīcija, kas solīja briesmu laikus koalīcijai, šodien pat nemāžoja pagrillēt Rīgas mēra kandidātu Kleinbergu ar jautājumiem. Vai izvirzīt savu kandidātu. Tukšrunātāji.
— Artūrs Detlavs (@detlavsarturs) June 27, 2025
Viesturs Kleinbergs ievēlēts par jauno Rīgas mēru! Piektdien, 27. jūnijā, Rīgas domes jaunā sasaukuma pirmajā sēdē par galvaspilsētas mēru ievēlēja frakcijas "Progresīvie" deputātu Viesturu Kleinbergu. Viesturs Kleinbergs būs 13. galvaspilsētas domes priekšsēdētājs kopš Latvijas… pic.twitter.com/Q1G14FjzEH
— Rīga (@RigasDome) June 27, 2025
Rīgu vadīs kārtējais nespējnieks. Tikai šoreiz vēl dzērājs. Labi ka rīt brīvdiena. Varēs pohu izgulēt.
— Canis Lupus (@canislupus_lv) June 27, 2025
Tagad Rīgā var gaidīt mošejas? Nākošais mēris būs islāmists? Rīt Rīgā noviržu parāde? @VKleinbergs
— Juris (@Jurxs) June 27, 2025
Tad jau 🌈karogs tiks novākts no @RigasDome ?
— Kristīna Blumberga 🌸 (@KBlumberga) June 27, 2025
Acīmredzot, labākajiem no mums līdz galam nepiemīt visas politikā vajadzīgās prasmes. Talanti. Sakari. Astro karte.
— © Sarmyte (@Sarmy_te) June 27, 2025
Kleinbergs ir "konservatīvs", bet nezina, cik ir dzimumu. Protams, protams.https://t.co/5I4u5dr44x
— Artis Schlossberg (@tikums) June 27, 2025