Horoskopi un mistika
Horoskopi

Šonedēļ var gadīties sīkas nepatikšanas, bet lielāki satricinājumi negaida! Horoskopi no 10. līdz 16.augustam0

Foto: Unsplash

“Latvijas Avīze”, AS “Latvijas Mediji”

Auns

Aunam var izdoties atrasties īstajā vietā un īstajā laikā, taču var gadīties, ka izdevības realizēšanu kavēs kāds sīks un agrāk neparedzēts šķērslis. Ja izdosies saglabāt mieru, tā pārvarēšana nesagādās grūtības.

Vērsis

Mierīga nedēļa. Vislabāk to izmantot kopābūšanai ar tiem, kuri sirdij tuvi un dārgi, rūpēm par savu veselību, fiziskām aktivitātēm, atpūtai svaigā gaisā. Nenāks par ļaunu arī viss, kas paplašina apvārsni un redzesloku.

Dvīņi

Veiksmīga nedēļa. Par ideju trūkumu žēloties nenāksies, un zvaigznes arī sekmēs to iemiesošanu dzīvē. Svarīgi saprast, ka ne viss vienmēr jādara pašam, dažreiz daudz produktīvāk ir paļauties uz līdzcilvēku padomu un palīdzību.

Vēzis

Arī ar Vēzi nekas īpašs nenotiek. Ja viņš atrodas atvaļinājumā, šis ir īstais laiks izbaudīt vasaru, ja vēl joprojām vai jau darbā, nodarboties ar kārtējām lietām. Iespējams, kāds notikums uzvēdīs vieglas skumjas.

Lauva

Iespējams, Lauvu apciemos dažas pat visai ģeniālas idejas, taču zvaigznes labvēlīgus apstākļus to realizācijai nesola: nedēļas sākumā traucēs pārlieka nervozitāte, tās beigās – apķērības trūkums. Tomēr šonedēļ daudz jaunu iespaidu, draugu un paziņu.

Jaunava

Spēja rosināt simpātijas un pārliecināt citus lielāka nekā citkārt. Ja šīm īpašībām vēl izdosies pievienot īstos argumentus un diplomātiju, nav izslēgts, ka būs iespējams panākt ko tādu, kas ar citu zvaigžņu izvietojumu diez vai izdotos.

Svari

Ja vien Svari uzvedīsies prātīgi, sevišķi satricinājumi negaida. Astrologi viņiem iesaka būt vienmēr līdzsvarā, laist gar ausīm sīkas nepatikšanas, bet lielāki satricinājumi viņus, šķiet, negaida. Tiesa, lieli prieki arī ne… Galvenais – nesatraukties.

Skorpions

Skorpions visu grib šeit un tagad, sliktākajā gadījumā rīt no rīta un piedevām – lai no visa, kas notiek, arī viņam tiktu savs labums. Diemžēl ne vienmēr tā notiek, un tāpēc viņš ir nikns uz visu pasauli.

Strēlnieks

Attiecībās ar biznesa partneriem zvaigznes sekmē egoismu un vēlmi iedzīvoties, attiecībās ar tuviniekiem un draugiem – pašaizliedzību, vēlmi palīdzēt, augstsirdību. Atmaksāts var tikt gan viens, gan otrs, tāpēc vismaz egoismu labāk pievaldīt.

Mežāzis

Nedēļa labvēlīga jauniem plāniem un idejām, taču ar to realizāciju, iespējams, būs jāpagaida. Iespējams, mierīgi dzīvot traucēs kāda nelabvēļa intrigas. Nāksies glabāt noslēpumus. Nedēļas beigās var atjaunoties kāda veca mīlestība vai draudzība.

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Daudz jaunu plānu un nodomu, taču to realizāciju var traucēt paša neuzņēmība un pārlieka piesardzība. Var arī gadīties, ka rokas tiek nolaistas jau pie pirmās sīkās neveiksmes vai neizdošanās… Visādā ziņā vairāk drosmes nenāktu par ļaunu.

Zivis

Vairāk noskaņotas uz teoretizēšanu nekā uz praktisku darbību. Viņas darītu gudri, ja atrastu kādu, kas viņām palīdzētu. Un vairāk darīt, mazāk runāt! Ja tas izdosies, nedēļas devums var izrādīties pat visai bagātīgs.

LA.lv
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.