Foto: Unsplash

Spēja atzīt savas kļūdas palīdzēs tavai karjerai! Horoskopi no 20. līdz 27. maijam 1

Auns

Nedēļas pirmā puse var būt diezgan saspringta un haotiska. Otrdien un trešdien vēlams nepieņemt svarīgus lēmumus. Centies izvairīties no konfliktiem – tie var ļoti būtiski ietekmēt tavu finansiālo stāvokli. Nedēļas otrā puse būs labvēlīga radošumam un atpūtai. Iespējami gari ceļojumi un tikšanās ar interesantiem cilvēkiem. Sestdien ir laiks doties ārpus pilsētas.

Reklāma
Reklāma

Vērsis

Kokteilis
“Mūsu tētis šodien atkal precas…” Bijusī sieva pavēsta, ka komponists Jānis Lūsēns iestūrējis laulības ostā 61
TESTS. Ja tev šodien būtu jākārto eksāmeni, ar kādu atzīmi tu pabeigtu 9.klasi un iegūtu pamatizglītību?
Kokteilis
“Tik īpaši un skaisti!” Brīnišķīgs notikums Reiņa un Maijas Sējānu ģimenē – pasaulē nākusi viņu pirmdzimtā 1
Lasīt citas ziņas

Labs laiks pārmaiņām, tikai neatskaties atpakaļ. Vajadzēs cīnīties par savu “vietu zem saules”, aizstāvēt savus mērķus, rezultāti būs ļoti svarīgi. Lai veiksmīgi virzītos uz priekšu, vajadzēs ķerties pie intuīcijas palīdzības, jāieklausās sevī. Nebaidies izteikt drosmīgas idejas. Bet nesteidzini lietas un nesteidzies īstenot savus plānus, nepārdomājot detaļas.

Dvīņi

Šonedēļ vari paļauties uz panākumiem, peļņu un priekšnieku uzslavu. Tevi gaida vairākas tikšanās, pateicoties kurām varēsi saņemt negaidītu un ļoti vērtīgu informāciju. Izvairies no pārmērīga satraukuma savās domās un darbībās. Mēģini definēt sev konkrētus uzdevumus un sāc rīkoties mierīgi. Radošums sagādās ne tikai prieku, bet arī labus ienākumus.

Vēzis

CITI ŠOBRĪD LASA

Tev jākoncentrējas uz darbu, tavā ceļā var rasties vairāki šķēršļi, taču tu visu pārvarēsi. Izmanto savu dabisko šarmu un uzticies saviem instinktiem. Veselības problēmas vairs netraucēs. Tu sajutīsi enerģijas un spēka pieplūdumu, tevi iepriecinās labās ziņas.

Lauva

Centies nebūt pārāk egocentrisks, paskaties apkārt, tad pamanīsi cik daudz ir smalku, jūtīgu un neaizsargātu cilvēku. Esi korekts saziņā ar viņiem. Esi apdomīgs. Ir pienācis laiks kaut ko mainīt, iemācīties kaut ko jaunu. Pretējā gadījumā tev būs garlaicīgi. Tavs priekšnieks var uzklausīt tavu priekšlikumu, bet tikai tad, ja tas būs pareizi noformulēts.

Jaunava

Šonedēļ iespējamas neparastas situācijas, pateicoties attapībai un mērķtiecībai, ar tām tiksi galā. Iespējami panākumi zinātniskajā darbībā. Centies apzinīgi pildīt savus pienākumus, neizvairies no atbildības. Strīdi un tiesvedība nedos vēlamos rezultātus. Spēja atzīt savas kļūdas palīdzēs tavai karjerai. Pavadi nedēļas nogali vasarnīcā, velti pietiekami daudz laika atpūtai.

Svari

Gandrīz visa nedēļa tiks veltīta darbam. Tas kopumā ir labvēlīgi tavu plānu īstenošanai, jo tevi sagaida panākumi profesionālajā darbībā. Situācijai vajadzētu kļūt nepārprotami labvēlīgai līdz nedēļas beigām, taču tas nav iemesls atpūsties. Arī situāciju privātajās attiecībā ir jākontrolē. Ja izvairīsies no satraukuma un sīkumainības, tad veiksme ir garantēta.

Skorpions

Šonedēļ uz notiekošo vajadzētu paskatīties filozofiski. Kaut ko noderīgu var izsecināt, vienkārši vērojot notikumu attīstību. Rutīnas darbu negaidīti var veicināt karjeras kāpums. Tev vajadzētu aktīvi piedalīties tikai tajos jautājumos, kas skar tavu personīgo dzīvi. Skaidrs, ka tur ir kaut kas jāmaina. Un tu saproti, ka tas ir ceļš uz laimi.

Reklāma
Reklāma

Strēlnieks

Šonedēļ nevajadzētu pārvērtēt savas iespējas. Taupi savus spēkus, centies neuzņemties svarīgas lietas bez rūpīgas sagatavošanās. Piektdien veiksmīgas būs sarunas ar biznesa partneriem. Sestdien daudz laika būs jāpavada šķietami nebūtisku ar mājsaimniecību saistītu jautājumu risināšanai.

Mežāzis

Darbā tiks novērtēta tava vēlme ātri iesaistīties kopīgā lietā, taču necenties visas problēmas atrisināt vienatnē. Laipnība attiecībās ar cilvēkiem būs efektīvs līdzeklis pret iespējamo nervu sabrukumu. Sākot ar otrdienu, tu burtiski izstarosi enerģiju un vēlmi būt priekšā. Un šīs īpašības būs pieprasītas. Sestdien privātajās attiecībās neatkārto pagātnes kļūdas, tas var sagādāt tikai sāpes un vilšanos.

Ūdensvīrs

Šonedēļ esi īpaši uzmanīgs saņemot jaunu informāciju un seko līdzi tam, ko saki. Nelūgti viesi var tevi apmeklēt nedēļas nogalē, mēģini būt dāsns. Lai nenāktos pieņemt pārsteidzīgus lēmumus, nav ieteicams pēkšņi kaut ko mainīt savā dzīvē.

Zivis

Šonedēļ tavā personīgajā dzīvē, visticamāk, būs pārmaiņas, kas pozitīvi ietekmēs daudzas jomas. Ir pat iespēja pārcelties uz jaunu dzīvesvietu. Tu uzreiz jutīsies labāk. Labs laiks, lai attīrītu sevi no visa nevajadzīgā un novecojušā. Trešdien un piektdien tev īpaši veiksies biznesā un komunikācijā, ja ieņemsi aktīvu pozīciju.

Esiet uzmanīgi! Šajās zodiaka zīmēs dzimuši visļaunatminīgākie cilvēki

Foto: Shutterstock

Spēka zīmes rūnas: kā tās izgatavot un aktivizēt?

Foto: Laura Grīnvalde

Kā pīlei ūdens: 4 horoskopa zīmes, kurus ir teju vai neiespējami izsist no līdzsvara

Foto: Unsplash
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.