«Spēlmaņu nakts» būs Nacionālajā teātrī
 0

Teātra balvas “Spēlmaņu nakts 2011/2012” ceremonija šoruden notiks Nacionālajā teātrī, un laureāti saņems arī naudas balvas. Šis gads ir īpašs ar to, ka “Spēlmaņu nakts” norises pēc vairāku gadu pauzes simtprocentīgi finansē valsts.

 

Kokteilis
Neveiksmīgākā krāsa katrai zodiaka zīmei: kam vajadzētu izvairīties no sarkanās, bet kam – no zaļās
Kokteilis
TESTS. Dzīvnieks, ko tu redzi vispirms, atklāj tavu sliktāko rakstura iezīmi, ko tu mēģini ignorēt
“Apzināts mēģinājums ietekmēt Latvijas sportistu pirms starta!” Latvijas daiļslidošanas skandāla iesaistītais igauņu treneris vēršas pie ISU
Lasīt citas ziņas

Pērnā gada nogalē Kultūras ministrija iedalīja naudu “Balvai par mūža ieguldījumu” un “Skatuves naglu” izveidei, bet šogad piešķīra pārējo summu, kas nepieciešama veiksmīgai projekta īstenošanai, tostarp tika piešķirts finansējums “Spēlmaņu nakts” žūrijas darba nodrošināšanai, kā arī laureāti saņems naudas balvas. Pēdējos gadus naudas balvas netika pasniegtas ierobežotā finansējuma dēļ.

 

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.