Staķis: “Mēs visi esam vainīgi pie tā, ka Ždanoka tur ir, neaizejot uz Eiropas Parlamenta vēlēšanām” 0

“Mēs visi esam vainīgi pie tā, ka Ždanoka tur ir, neaizejot uz Eiropas Parlamenta vēlēšanām. Neaizgājām mēs, iebalsoja Ždanoku. Tāpēc tas ir tik svarīgi Eiropas Parlamenta vēlēšanās iet balsot un neviens tiem deviņiem deputātiem, kuri nonāks, vai tas būšu es vai Elīna Pinto, viņiem jābūt tādiem, par kuriem mums nav kauns,” savās domās dalās Rīgas domes deputāts Mārtiņš Staķis.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
Auns – Minhene, Lauva – Parīze: kuru Eiropas pilsētu vajadzētu apmeklēt tavai zodiaka zīmei 12
Krievijas Federācijā beidzas padomju tehnikas krājumi. Putinam ir kāds neticams plāns 133
Kokteilis
FOTO. Daži no viņiem pat neprecēti! Šī gada 10 iekārojamākie Latvijas vīrieši MI skatījumā 52
Lasīt citas ziņas

TV24 raidījumā “Ziņu top” Staķis skaidro, ka lielākā problēma ir PR.

“Viņu sabiedriskie mediji visur pasaulē sauc par deputāti no Latvijas vai Latvijas deputāti. Mēs visi šeit Latvijā zinām, ka viņa nepārstāv Latviju. Un tas ir tāds milzīgs PR fiasko.”
CITI ŠOBRĪD LASA

Ļoti svarīgi ir Eiropas Parlamentā skaidrot, ka Tatjana Ždanoka nav Latvijas deputāte, nav latviešu deputāte. “Viņa ir deputāte, par kuru mēs vienmēr esam zinājuši, ka viņa pārstāv Kremli.”

Ir dzirdēts cilvēkus sakām: “Ko tad tie deviņi deputāti tur var panākt?”

Staķis skaidro: “Viņi var panākt, ka viņiem ir pieeja medijiem un viņi var ar šiem žurnālistiem runāt un šos jautājumus skaidrot.”

Staķis uzsver, ka Tatjana Ždanoka ir Eiropas Parlamenta deputāte, nevis deputāte no Latvijas.

“Es vēlreiz uzsvēršu, ka ir jāiet uz vēlēšanām.

Ziniet 2004.gadā šo jautājumu varēja atrisināt, jo Saeimā bija balsojums. Toreiz “Jaunais laiks” kopā ar “Saskaņu” un toreiz Šlesera partiju, kura nu tā bija pēc kārtas, bija tie, kas faktiski nobalsoja par to, ka Ždanoka var piedalīties šādās vēlēšanās. Labi, ka šis parlaments šo kļūdu tagad ir izlabojis.”

SAISTĪTIE RAKSTI