STOPkadri: Mairis Briedis piedāvā metodi smadzeņu darbības attīstīšanai un nesaprot, kāpēc tik daudz naudas jāatvēl militārajai sfērai 234

Ja ir pieprasījums, ir arī piedāvājums. Un, dzirdot, ka Valsts kancelejā tiek uzrunāta kouči, mūsu bokseris Mairis Briedis domā: “Ā, tas laikam ir stāsts par smadzenēm!” Lūk, viņš uzreiz piedāvā metodi, un, iespējams, ka varētu prasīt arī par to naudu, šādu skatapunktu vērtēt sācis TV24 raidījums STOPkadri.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
No A līdz Ž – ko par tavu personību atklāj tava vārda sākumburts? 18
Lietotas automašīnas, kuras nevajadzētu iegādāties: eksperts norāda uz trim neuzticamiem modeļiem 43
Mājas
Kādas ir tavas kulinārijas prasmes – vai māki pagatavot šos 10 ēdienus, kuri jāprot katram latvietim?
Lasīt citas ziņas

Raidījums aicina noskatīties (skatīt video), ko piedāvā Mairis Briedis. Viņš savā video rullītī piedāvā dažus piemērus, kā attīstīt savu smadzeņu darbību, koordināciju pirms eksāmeniem, pirms uzstāšanās un arī pat pirms treniņiem. Briedis piedāvā vingrinājumu – plauksta, sāns, kulaks!

“Šis kaut ko maksās, ja gribēsiet to izmantot. Taču bokseris Mairis Briedis ir foršs puika tādā ziņā, ka viņš ir tikai cilvēks, un šādus cilvēkus ik pa laikam atrod tie, kas mēģina nodarboties ar Latviju sabiedriski politiskajā telpā,” tā tēmais pievērš uzmanību raidījuma vadītājs Armands Puče.

CITI ŠOBRĪD LASA

“Visbiežāk šīs vēstis vēlas vēstīt dara krievu valodā, jo vēlas to aiznest arī Krievijai vai krieviski runājošajiem šeit uz vietas. Un tas ir ļoti skumji, nē, – nožēlojami, bet pamācoši,” saka Puče.

Kā viņš norāda: “Mairis apsēžas intervijā un krievu valodā sāk stāstīt par minimālajām algām Latvijā un domā, ka nevajag tik daudz tērēt militārajām lietām Latvijā. Tad Briedis vēl stāsta, ka Luksemburgā minimālā alga ir baigi lielā, paklausāmies, jo tas ir interesanti!”

Briedis krieviski intervijā vērš uzmanību uz kādu grafiku, kur Latvijas minimālā alga ir zemākā ES, bet citā grafikā – Luksemburga, kura ir viena no pēdējām militārajiem mērķiem atvēlēto līdzekļu ziņā, bet vairāk domājot par savas valsts attīstību un cilvēkiem.

Puče atgādina Mairim Briedim: “Tavs dopings taču bija tava tauta! Vai tā dzīvo Luksmeburgā? Varbūt brauc uz turieni, ja tur minimālā alga ir tik liela! Vai arī piedāvā savus pakalpojumus “Plauksta, sāns, kulaciņš” Valsts kancelejai, jo tur ir lieka nauda. Varbūt paveicas!”

Latviešu bokseris Mairis Briedis tiekas ringā ar vācieti Mannu
Bokseris Mairis Briedis dažādos laikos
Mairis Briedis turpmāk brauks ar ekskluzīvu Porsche automašīnu

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.