“Es nebūtu licis totalizatorā uz Džordanu!” Bokseris Briedis smej par to, ko savā dzīvē būt darījis citādāk 40

TV24 raidījumā “Uz līnijas,” kurā viesojās Latvijas bokseris Mairis Briedis, viņam tika uzdots visai izaicinošs un pārdomas rosinošs jautājums – vai bokseris kaut ko mainītu un darītu citādāk savā dzīvē, nekā iepriekš darījis?

Reklāma
Reklāma
10 apetīti nomācoši produkti, kas jāēd katru dienu
Kokteilis
FOTO. Mākslīgais intelekts nosauc 10 pasaules pievilcīgākos vīriešus. Starp tiem – pretrunīgi vērtēts Latvijas politiķis 100
Kokteilis
Optiskās ilūzijas tests: pasakiet, ko attēlā pamanījāt pirmo, un atklājiet savu sapņu profesiju 10
Lasīt citas ziņas

“Ar kādu nolūku ir jautājums?” mazliet neizpratnē jautāja bokseris Briedis. “Daudz ko es būtu pamainījis…Es nebūtu licis totalizatorā uz Džordanu! Tad vismaz nebūtu 100 poundus zaudējis, to es nedarītu,” smejot sacīja bokseris. “Es tā nevaru pateikt…Protams, apsēstos, domātu, saliktu, bet mēs esam cilvēki! Pats galvenais ir darīt, nevis sēdēt un gudri d…*! Nekļūdās tikai tas, kas nedara neko – sēž mājās un šitos [ar žestiem rāda, it kā lietotu viedtālruni – red.]… raksta visādus sūdus. Viņi nekļūdās! Bet viņi kļūdās – raksta tos sūdus! Negatīvisms,” tā TV24 raidījumā sacīja Briedis, atbildot uz jautājumu, ko savā dzīvē būtu darījis citādāk.

Pēc Latvijas boksera domām, cilvēkiem būtu jābūt pozitīviem. “Paskaties, tu smaidi! Tikai laba enerģija…Labi, mums tāda klimata josla ir – kad nav saules, visi ir bēdīgi. Paši esam saules, paši uzsmaidām viens otram! Mēs esam vienota tauta, mums jābūt vienotai tautai, tad mēs būsim spēcīgi. Ja mēs sākam uzbrukt viens otram, tad pretinieki tikai smejas: O, viss forši, viņi te savā starpā klapējas!” tā TV24 raidījumā ieteica Briedis, mudinot būt pozitīviem un smaidīgiem.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.