“Tas ir ļoti smags darbs!” Tiem, kas palīdz bērniem mācīties, katru mēnesi vajadzētu maksāt 500 eiro 11

Pievieno LA.LV

“Tiem, kas palīdz bērniem mācīties, katru mēnesi vajadzētu izmaksāt 500 eiro, jo tas ir ļoti smags darbs,” televīzijas kanāla “RīgaTV 24” raidījumā “Preses klubs” uzsvēra dzīvnieku patversmes “Ulubele” vadītāja, nodibinājuma “Dzīvniekupolicija.lv” valdes locekle Ilze Džonsone.

Kalpos teju mūžīgi: vācu eksperti nosaukuši 12 uzticamākos auto modeļus ar 200 000 km nobraukumu 57
Veselam
Ko ēst, lai uzturētu savas nieres lieliskā stāvoklī: 9 visnoderīgākie pārtikas produkti
Pensionāriem atpūta pie ezera beidzas letāli – tiek uzskatīts, ka viņus nonāvējis lācis 7
Lasīt citas ziņas

“Šī brīža situācijā mani biedē pamatskolas bērni – mazo klasīšu bērni. Īpaši, kad vecāki nevar būt klāt un kontrolēt šo situāciju.

Iemācīties attālināti matemātiku un citus priekšmetus pamatskolas bērniem ir daudz grūtāk.
CITI ŠOBRĪD LASA

Ja viņi ir grupās salikti pa desmit vai vairāk bērniem, ir lielāka iespēja izšļūkt, kaut ko nomurmulēt. Tas ir bīstami,” norādīja Džonsone.

“Domāju, ka visus vecākus tas uztrauc,” piebilstot, ka vecākiem ir ļoti liels papildu laiks jātērē, lai kontrolētu un sekotu līdzi mācību procesam.

“Manuprāt, šobrīd tiem, kas palīdz bērniem mācīties, katru mēnesi par bērniem vajadzētu izmaksāt 500 eiro, jo tas ir ļoti smags darbs viņus mācīt. Lai viņi tiktu līdzi un tiešām iegūtu zināšanas,” uzsvēra dzīvnieku patversmes “Ulubele” vadītāja,

Pievieno LA.LV
SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.