Foto: SCANPIX/REUTERS/LETA

“Tas viss beigsies ar to, ka Krievijai vienkārši vairs nebūs naudas finansēt šo karu,” Kastēns par sankcijām pret Krieviju 0

“Es domāju, ka šis karš neizbēgami novedīs pie varas maiņas Krievijā,” TV24 “Speciālizlaidumā” viedokli izsaka Oskars Kastēns, žurnālists, politiķis, bijušais īpašu uzdevumu ministrs sabiedrības integrācijas lietās.

Reklāma
Reklāma
Mākslīgais intelekts nosauc piecus “neveiksmīgākos” latviešu politiķus 52
Kokteilis
Personības tests: jūsu dzimšanas mēneša zieds atklāj par jums vairāk, nekā spējat iedomāties
TV24
NATO spēku komandieris Eiropā uzskata, ka karš Ukrainā ir iegājis izšķirošā posmā
Lasīt citas ziņas

Tādu spiedienu no ārpasaules, kādu šobrīd izjūt Krievija, tās ekonomika un attiecīgi arī iedzīvotāji, ir nebijis gadījums vairāku desmitu gadu laikā.

Ņemot vērā to, ka ASV prezidents Džo Baidens šodien paziņojis, ka Savienotās Valstis, reaģējot uz Krievijas agresīvo karu pret Ukrainu, aizliedz Krievijas naftas importu, tās valstis, kuras gribēs pirkt no Krievijas, nokļūs zem tā dēvētajām sekundārajām sankcijām.

CITI ŠOBRĪD LASA

“Katra kara diena, ir tādi aprēķini, kas internetā klīst, maksā Krievijai 20 miljardus dolāru. Tas viss beigsies ar to, ka Krievijai vienkārši vairs nebūs naudas finansēt visu šo karu,”

Viņš uzskata, ka, ja Ukraina ir noturējusies jau gandrīz divas nedēļas un nav ieņemta neviena lielā stratēģiskā pilsēta, kā tas bija plānots, tad ir ļoti iespējams, ka mēs pēc kādām 5-6 dienām redzēsim pretuzbrukumu.

SAISTĪTIE RAKSTI