Kokteilis
Testi

TESTS: izvēlies saulīti un uzzini savu dzīves jēgu0

Foto: ekrānuzņēmums no mirrorvenus

Apskati šo attēlu – tajā redzamas astoņas dažādas saules. Izvēlies to figūru, kura tev visvairāk patīk.

Izvēlējies? Un tagad uzzini, ko tas patiesībā atklāj par tevi pašu:

Saule Nr.1

Tu esi dzimis optimists. Jebkurā situācijā tu centies sākumā atrast labo. Tu mīli dzīvi, un uzskati to par interesantu un aizraujošu, pat tad, ja tā sagādā smagus pārbaudījumus. Patiesībā nekādi dzīves šķēršļi nespēj salauzt tavu pārliecību.
Tu esi ļoti sabiedrisks, draudzīgs un atvērts cilvēks.

Saule Nr. 2

Tu ar cieņu izturies pret apkārtējiem, bet viņi, savukārt, ciena tevi. Tev ir svarīga brīvība sev apkārt, tāpēc tu nereti norobežojies no cilvēkiem un izbaudi vientulību. Tev nepatīk lielas kompānijas un pasākumi, kuros ir daudz cilvēku.
Tev nepatīk iejaukties citu dzīvē un vēl jo vairāk – ja kāds cenšas iejaukties tavējā. Tu esi godīgs un taisnīgs.

Saule Nr.3

Tu esi ziņkārīgs cilvēks, kam patīk mācīties un apgūt jaunas lietas. Katru dienu tu uztver kā izaicinājumu un no savām kļūdām arī mācies. Tu esi avantūrisks, kas dievina piedzīvojumus un romantiku. Tev nepatīk melīgi cilvēki, kas izliekas. Ja tu kādam esi kaut ko apsolījis, tu noteikti to izdari.

Saule Nr.4

Tu esi enerģisks cilvēks, kas nevar ilgi nosēdēt vienā vietā. Tavā galvā ir daudz interesantu ideju un tu centies tās realizēt. Pateicoties savai mērķtiecībai, tu izvirzi mērķus un tos sasniedz.

Saule Nr.5

Tu esi labestīgs un atsaucīgs cilvēks, vienmēr esi gatavs palīdzēt tiem, kam palīdzība ir nepieciešama. No tevis, kā no saules, nāk siltums un gaisma. Tev ir bagātīga iekšējā pasaule un lai kam tu pieķertos, dari to no sirds.

Saule Nr.6

Kā interesants un jautrs cilvēks, tu vienmēr sev apkārt pulcē citus cilvēkus. Tu zini, kā labi pavadīt laiku un uzlabot garastāvokli. Tev šajā dzīvē eksistē maz šķēršļu un tu mērķtiecīgi ej uz mērķi. Pie tevis pastāvīgi vēršas pēc padoma, tā kā tu proti spriest loģiski un izmantot savu veselo saprātu.

Saule Nr.7

Saistītie raksti

Diennaktī ir tikai 24 stundas un tev ar to nepietiek. Tev ir tik daudz ideju, plānu un vēlēšanos. Katru dzīves sekundi tu centies izmantot tam, lai sasniegtu savus mērķus. Apkārtējie tevī redz enerģisku un uzstājīgu cilvēku. Pēc dabas tu esi dzimis cīnītājs.

Saule Nr.8

No tevis var mācīties pacietību un izturību. Tu centies dzīvē nevienam nedarīt pāri un reti kad nosodi citus. Pirms kaut ko izdarīt, tu vairākkārt apsver savu rīcību un sekas. Tu esi ļoti vēlams draugs dažādās kompānijās.

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem.

LA.lv
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.