Ekrānuzņēmums no videobloga

Tornado laikā vēja ātrums sasniedza 51-70 m/s. Toms Bricis izskaidro, kas piedzīvots Balvu novadā 0

Pievieno LA.LV

Balvu novadā plosījies F2 stipruma virpuļviesulis, vēja brāzmām sasniedzot 51-70 metrus sekundē, skaidro Toms Bricis, laika ziņu veidotājs sabiedriskajos medijos.

Kokteilis
Kuras 4 horoskopa zīmes ir vislielākie sliņķi? Pat siltās brīvdienās viņus nevar dabūt ārā no dīvāna 2
Krievijas diktatoram Putinam beidzot izveidots īpašs tribunāls – biļete uz Hāgu ir garantēta
Kokteilis
Sestā maņa viņiem ir dabas dota: dzimšanas datumi, kuriem piedēvē “raganisku” enerģiju
Lasīt citas ziņas

Viņš gan norādīja, ka nav datu, ka virpuļviesuļi Latvijā kļūtu biežāki vai spēcīgāki. Tomēr aizvadītajā nedēļas nogalē piedzivoti ekstrēmi laikapstākļi, viņš teica.

Jau ziņots, ka sestdien pēcpusdienā Balvu novada Bērzpils pagastā virpuļviesulis nopostījis vairākas mājas, aģentūrai LETA pastāstīja Bērzpils pagasta pārvaldes vadītāja Biruta Bogdane.

CITI ŠOBRĪD LASA

Skatieties sīkāk publicētajā T. Briča videoblogā.

Pievieno LA.LV
SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.