Foto: AFP/Scanpix/LETA

Turcija caur saviem robežšķērsošanas punktiem ar Eiropu izlaidusi jau 36 000 migrantu 3

Pievieno LA.LV

Līdz sestdienas vakaram caur Turcijas robežšķērsošanas punktiem uz robežas ar Grieķiju un Bulgāriju izgājuši vairāk nekā 36 000 migrantu, kas dodas uz Eiropu, paziņojis Turcijas iekšlietu ministrs Suleimans Spilu.

Kokteilis
FOTO. Apskati, kāda automašīna bija pati populārākā tavā dzimšanas gadā! 7
“Tas jau ir jauns līmenis!” Pircēji piefiksējuši, ka mājražotāju tirdziņos nopērkamās olas nemaz nav tik labas 4
MI aprēķinājis aptuveno kara sākuma gadu Eiropā un prognozē, kuras valstis būtu kā zem naža asmens 12
Lasīt citas ziņas

“Kopējais migrantu skaits, kas atstājuši mūsu valsti caur Edirni, līdz plkst.21.02 (plkst.20.02. pēc Latvijas laika) sasniedzis 35 776,” tviterī pavēstījis Soilu.

Kā ziņots, Grieķija slēgusi savu Kastaniju robežpārejas punktu, un grieķu robežpolicija, kuru atbalsta policijas īpašo uzdevumu vienības un armija, pielietojusi asaru gāzi un trokšņa granātas. lai neļautu nelegālajiem imigrantiem no Turcijas iekļūt Eiropas savienībā (ES).

Pievieno LA.LV
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.