Ilustratīvs foto.
Ilustratīvs foto.
Foto: Ieva Lūka/LETA

“Tūrisma vīzu izsniegšana Krievijas pilsoņiem ir jāizbeidz.” Dombrovskis nosauc trīs iemeslus, kāpēc tas ir jādara 63

“Tūrisma vīzu izsniegšana Krievijas pilsoņiem ir jāizbeidz. Tam ir trīs iemesli,” tā TV24 raidījumā “Nacionālo interešu klubs” sacīja 13. Saeimas deputāts Vjačeslavs Dombrovskis.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
Vai tiešām tikai sakritība? Cilvēku uzmanības centrā nonācis kārtējais “Simpsonu” pareģojums 13
Veselam
Austrumu slimnīcā ar NBS helikopteru nogādāta gados jauna paciente kritiskā stāvoklī 29
Bundesvēra ģenerālinspektors brīdina par draudiem: “Krievijas armija orientējas Rietumu virzienā”
Lasīt citas ziņas

Galvenais iemesls esot tas, ka vairums Latvijas iedzīvotāju nevēlas šeit redzēt Krievijas prezidenta Vladimira Putina režīma atbalstītājus.

Viņš norāda, ka diemžēl Krievijā tādu ir vairākums.

CITI ŠOBRĪD LASA

Otrs iemesls, kāpēc, viņaprāt, Krievijas pilsoņiem liegt ieceļošanu Eiropā, ir tas, ka ne tikai valdošais režīms ir atbildīgs par notiekošo Ukrainā.

Savukārt trešais iemesls: Krievijas agresijā pret Ukrainu izdarīt visu iespējamo, lai palīdzētu Ukrainai uzvarēt šo karu, radot psiholoģisku spiedienu uz Krieviju.

“No tās histērijas, kas notiek Krievijas federālajos kanālos attiecībā uz šo vīzu jautājumu, mēs redzam, ka tas strādā,” akcentēja deputāts.

Dombrovskis gan uzver, ka šajā gadījumā ļoti svarīgi, neiekāpt otrā grāvī, uzsverot, ka ne visi Krievijas pilsoņi ir Putina režīma atbalstītāji.

Taču attiecībā uz Krievijas pilsoņiem vairs nevarot piemērot “nevainības prezumciju”.

“Tagad pienākums pierādīt, ka tu neesi Putina atbalstītājs gulstas nevis uz mūsu iekšlietu struktūrām, bet uz tiem cilvēkiem, uzņēmējiem, kas vēlas braukt uz Latviju,” pauda deputāts.

Viņaprāt, spēles noteikumi ir skaidri, ja jūs neesat Putina atbalstītājs, tad ir jāsaprot, ka tā ir vienvirziena biļete uz Latviju.

Dombrovskis uzskata, ka cilvēkiem, investoriem, uzņēmējiem, kas tiešām neatbalsta Putina režīmu, ir jādot iespēja meklēt patvērumu.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.