Līga Meņģelsone par briežu “safari”: Tas liecina par lielu visatļautību 63

TV24 raidījumā “Preses klubs” tika runāts par staltbriežu šāvēju, kurš uz briežiem šāva no automašīnas. Atbilstoši konstatētajiem medības reglamentējošo normatīvo aktu pārkāpumiem pie administratīvās atbildības par medību vadītājam noteikto pienākumu nepildīšanu tika saukts dzinējmedību vadītājs.

Reklāma
Reklāma
“Kad esi ko parādā VID, atgādinājumi nāk nemitīgi, bet, ja esi strādājošs pensionārs, neviens neatgādina…” Iveta par pensionāru iespējām saņemt pārrēķinu
Kokteilis
Auns – Minhene, Lauva – Parīze: kuru Eiropas pilsētu vajadzētu apmeklēt tavai zodiaka zīmei 19
RAKSTA REDAKTORS
“Līdzi ņemot omīti, mums šis brauciens izmaksās 112 eiro” – apmeklētāji jautā, kāpēc “Avārijas brigādes” parkā ir tik dārga biļete
Lasīt citas ziņas

Vadītājam piemērots Medību likumā noteiktais maksimālais sods, par šādu pārkāpumu – naudas sods 250 eiro apmērā, atņemot tiesības vadīt medības uz vienu gadu.

Latvijas Sarkanā Krusta prezidente Līga Meņģelsone norādīja, ka viņu satrauc šī gadījuma brutalitāte, ka tā ir ļoti liela nežēlastība un tas liecina par lielu visatļautību.

CITI ŠOBRĪD LASA

Meņģelsone piekrīt, ka noteiktais naudas sods ir par mazu, bet viņa vēlētos šādiem pārkāpējiem likt veikt sabiedrībai derīgus darbus. Viņa piedāvā Sarkanajā Krustā palīdzēt apkopt guļošos cilvēkus un pārdomāt dzīvi, jo šāda uzvedība liecina, ka ar morāles vērtībām ir pilnīgi sagājis šķērsām. Un mums ir ļoti daudz pansionātu, kuriem ir nepieciešama palīdzība.

Viņa uzsver, ka naudas sods ir nepieciešams, bet tomēr sabiedriski derīgie darbi šādu rīcību liks pārdomāt vairāk.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.