UEFA Eiropas līga: mājās uzvar gan “Skonto”, gan FK “Ventspils” 0

UEFA Eiropas līgas kvalifikācijas otrās kārtas pirmajos mačos ceturtdien savā laukumā uzvarēja abas Latvijas futbola komandas – “Skonto” un FK “Ventspils”.

Ja tavas mājas numurā ir kāds no šiem 3 skaitļiem, tev ir potenciāls sasniegt visu, ko sirds kāro
Cilvēkstāsts
“Man draudēja publiski, ka mani izkropļos” – saimniecības “Jaunapšenieki” saimniece Agnese par nievām un ļaunumu, ar ko sastopas ikdienā 58
TESTS prātvēderiem: ja zini atbildes uz vismaz 8 jautājumiem, tev ir pārsteidzoši attīstīts intelekts

Rīdzinieki ar 2:1 pārspēja Čehijas vienību “Slovan”. Vārtus mājiniekiem guva Valērijs Šabala un Artūrs Karašausks, bet viesu vārtu guvums pierakstīts rīdzinieku vārtsargam Pauļum Gribauskam, kurš bumbu raidīja savos vārtos.

Spēli aktīvāk iesāka Čehijas komanda un pelnīti izvirzījās vadībā. Drīz pēc tam viņi varēja gūt arī otros vārtus, taču mājiniekiem talkā nāca vārtu pārliktnis. Tuvojoties puslaika beigām, “Skonto” futbolistiem izdevās izveidot momentus arī pie pretinieku vārtiem un vienā no pretuzbrukumiem pēc lieliskas Karašauska piespēles vārtus ar galvu guva Šabala.

Otrā puslaika sākumā, kļūdoties “Slovan” vārtsargam, mājinieki labi izspēlēja bumbu un nu jau iespēja gūt vārtus bija Karašauskam, kurš to nepalaida garām, izvirzot komandu vadībā. Jo tuvāk nāca spēles beigas, jo vairāk uzbrukuma viesi, taču nevienu simtprocentīgu iespēju tā arī neizveidoja un vārtus neguva.

FK “Ventspils” ar 1:0 pārspēja Luksemburgas vienību “Jeunesse Esch”. Vienīgie vārti tika gūti spēles 10. minūtē, kad viesu spēlētājs Eriks Hofmans raidīja bumbu savos vārtos.

Atbildes spēles pēc nedēļas risināsies Čehijā un Luksemburgā. Uzvarētāji divu spēļu summā iekļūs kvalifikācijas trešajā kārtā.