Krieviem nodota slepena informācija: atklāts plašs Krievijas spiegu tīkls, kas darbojies Ukrainas izlūkdienesta rindās 125

Pievieno LA.LV

Ukrainā atklāts Krievijas spiegu tīkls, kas darbojies izlūkdienesta rindās, TV24 raidījumā “Aktuālais par karadarbību Ukrainā” atklāja NBS majors, Zemessardzes štāba priekšnieks Jānis Slaidiņš.

Veselam
Ko ēst sirds veselībai? 5 konservēti pārtikas produkti, kas patiešām nāk par labu mūsu organismam
Nes ārā pudeles maisiem no veikala! Sieviete atklāj, ka Latvijā patiesībā nekādu alkohola tirdzniecības ierobežojumu nav 10
Kokteilis
Viņi necieš kritiku un neuzticas nevienam: šīs zodiaka zīmes tiek uzskatītas par lepnuma karaļiem
Lasīt citas ziņas
Viņš uzskata, ka tā ir laba ziņa: “Cīņa pret izlūkiem, kas sadarbojās ar Krieviju ir ļoti svarīga.”

Zināms, ka Ukrainas drošības dienests īpašā operācijā ir aizturējis piecus vai sešus cilvēkus, kuri ir spiegojuši Krievijas Federālā drošības dienesta (FDD) uzdevumā.

CITI ŠOBRĪD LASA

Aizturēti ir gan bijušie Ukrainas Galvenās izlūkošanas pārvaldes (GUR) darbinieki, gan esošie, kuru galvenais uzdevums bija vākt informāciju par Ukrainas bruņotajiem spēkiem, nodot iekšējo informāciju okupantiem. Atklājies, ka krieviem ir bijusi sava aģentūra atslēgas objektos, kur tiek pieņemti lēmumi.

“Nodevēju izķeršana ir ļoti svarīgs solis,” NBS majors uzsver.

Viņš atzīst, ka Ukrainā ir daudz šādu cilvēku, kuri, visticamāk, par naudu ir gatavi sadarboties ar ienaidnieku.

Pievieno LA.LV
SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.