Karš Ukrainā.
Karš Ukrainā.
Foto: ZUMAPRESS.com/SCANPIX

Ukrainas izlūkdienesta vadītājs prognozē grūtus laikus jau pavisam drīzā nākotnē: “Problēmas būs!” 66

Ukrainas Aizsardzības ministrijas Galvenās izlūkošanas pārvaldes (HUR) priekšnieks Kirillo Budanovs intervijā BBC Ukrainas dienestam prognozēja sarežģītu situāciju valstī maija vidū un jūnija sākumā.

Vēl viena valsts bez lieka trokšņa gatavojas “pārņemt” daļu Ukrainas teritoriju: eksperta rokās nonākusi ekskluzīva informācija
“Kārtējā ņirgāšanās!” Latviešus nokaitina Siliņas ieteikums naudas taupīšanā
Kokteilis
Ideālais vīrietis pēc zodiaka zīmes: kurš ir pirmajā vietā?
Lasīt citas ziņas

Tajā pašā laikā viņš sacīja, ka apstākļi nenovedīs pie katastrofas.

“Pēc mūsu vērtējuma tuvākajā laikā mūs gaida diezgan sarežģīta situācija. Taču tā nav katastrofāla, tas arī jāsaprot. Armagedons nenotiks (..). Bet no maija vidus problēmas būs,” sacīja Budanovs.

CITI ŠOBRĪD LASA

Viņš precizēja, ka viņa prognoze attiecas uz Ukrainu kopumā, nevis tikai uz situāciju frontē.

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.