Publicitātes foto

Unikāla pieredze un iespēja: tiešsaistē varēs paviesoties pasaules skaistākajās vietās 0

Šovasar, kad nevaram doties pārgājienos ārpus valsts robežām, Skandināvu aktīvās atpūtas apģērbu ražotājs Fjällräven nāk klajā ar oriģinālu risinājumu Fjällräven Classic TV, nodrošinot tiešsaistes pārgājienus Eiropas skaistākajās vietās caur pārgājiena dalībnieka prizmu, kuriem, neizejot no mājām, digitāli bez maksas pievienoties var ikviens pārgājienu entuziasts Latvijā un visā pasaulē.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
FOTO. “Mani, 71 gadu vecu buku, neviens nemācīs!” Drāma ap Andra Bērziņa lomu izrādē vēršas plašumā 1
Krievijas televīzijā parāda karti ar valstīm, kuras Putins varētu apbruņot, lai uzbruktu “jutīgiem mērķiem” Rietumvalstīs 196
Kokteilis
Radošs, īgns, ambiciozs vai egoistisks: ko par tavu raksturu atklāj dzimšanas mēnesis?
Lasīt citas ziņas

Pirmā pārgājiena sērija tiks demonstrēta tiešraidē jau šodien, 2020. gada 27. maijā plkst. 13:00 Fjällräven sociālo tīklu kontos un Fjällräven Classic vietnē.

Sākot ar pārgājienu Vācijā, pirmā sērija ilgs 3 nepārtrauktas dienas, kur digitāli varēs sekot 57 km garām līkumainām takām pa laukiem un mežiem, gar grēdām un ezeriem, pa kalniem un zālājiem skaistajā Allgäu reģionā Vācijā. Skatītāji varēs pievienoties jebkurā laikā – uz dažām stundām vai visām trīs pārgājiena dienām.

CITI ŠOBRĪD LASA

Otrā pārgājiena epizode plānota no 1. līdz 4. jūlijam (sākums pulksten 13:00), un tā pārgājienu entuziastus digitāli vedīs uz Dāniju, sekojot 75 km garajam pārgājienam virs pakalniem, caur tumšiem mežiem un gar piekrasti.

Fjällräven Classic pārgājieni tika uzsākti 2005. gadā ar mērķi mudināt vairāk cilvēku izpētīt Zviedrijas kalnus. Gadu gaitā tas ir kļuvis par notikumu, kas katru gadu pulcē vairāk nekā 2000 cilvēku no visas pasaules. Laika gaitā pasākums paplašinājies, pārgājienu maršrutiem pievienojot tādas valstis kā Zviedriju, Dāniju, ASV un Ķīnu.

Fjällräven 2020. gadam izvirzīja lielas ambīcijas vēl vairāk Fjällräven Classic pārgājienu maršrutus papildināt ar vairākām valstīm un kontinentiem nekā jebkad agrāk, paredzot papildu pasākumus Vācijā, Lielbritānijā, Ķīnā un Dienvidkorejā, taču Covid-19 pandēmijas dēļ pasākumus nācās atcelt un plānus mainīt. Šī iemesla dēļ Fjällräven izveidojis digitālu tiešsaistes pārgājienu notikumu sēriju, lai cilvēki joprojām varētu baudīt skaistās ainavas.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.