Latvijā
Sabiedrība

Uz Jūrmalas šosejas izveidojies pamatīgs sastrēgums, kuru apgrūtina trīs auto sadursme1

Aculiecinieku foto

Uz Jūrmalas šosejas ir izveidojies ievērojams sastrēgums, kuru apgrūtina arī sīka avārija, liecina aculiecinieku paustā un publicētā informācija.

Aculiecinieki zināja teikt, ka trīs automašīnas saskrējušās uz Jūrmalas sosejas pie pirotehnikas veikala.

Cilvēki, kas devušies Jūrmalas virzienā, arī ziņo, ka sastrēgums izveidojies vēl arī pie Jūrmalas iebraukšanas maksas aparātiem.

Aculiecinieku video:

Kā raksta tvitera lietotāja Ieva Strazdiņa, šodien uz Jūrmalu ar auto doties nevajadzētu.

Iepriekš jau vēstīts, ka uz Jūrmalas šosejas (A10) un Tallinas šosejas (A1) Saulkrastu apvedceļa posmā atsākušies ceļa remontdarbi. Tāpēc autobraucēji aicināti savlaicīgi plānot savus braucienus.

Saistītie raksti

Nokļūšanai Jūrmalā un Vidzemes piekrastes ciematos iedzīvotāji aicināti izmantot elektrovilcienu satiksmi, bet caurlaides iebraukšanai Jūrmalā iegādāties attālināti.

Jūrmalas šosejas (A10) remontdarbu zonā no Rīgas robežas līdz Jūrmalai satiksme tiek organizēta pa Rīgas virziena brauktuvi pa divām joslām katrā virzienā. “Latvijas Valsts ceļi” aicina autobraucējus pievērst īpašu uzmanību ceļazīmēm pie divlīmeņu mezgla Jūrmalas šosejas krustojumā ar Rīgas apvedceļu, jo asfaltēšanas laikā satiksmes mezgla nobrauktuves ir slēgtas – satiksmes organizācija tur var tikt mainīta katru dienu.

LA.lv
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.