Vācija.
Vācija.
Foto: SCANPIX/EPA/LETA

Vācijas meteorologi satraukti, ka šogad sausums varētu būt vēl spēcīgāks 0

Vācijas meteorologi brīdinājuši, ka tuvākajās dienās gaidāmais lietus maz līdzēs izkaltušajiem laukiem un mežiem, raisot bažas par pagājušā gada sausuma un nopietno savvaļas ugunsgrēku atkārtošanos.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
Mākslīgais intelekts nosaucis 10 politiķus, kuru pieļautās kļūdas būtiski ietekmējušas Latvijas politisko un ekonomisko situāciju 3
Veselam
Ārvalstīs strauji izplatās jaunais Covid-19 paveids “FLiRT”. Medicīnas eksperte skaidro, vai šis vīruss ir konstatēts arī Latvijā un cik tas bīstams? 4
Kokteilis
Elīna Didrihsone piedzīvojusi lielu vilšanos – negaiss izjaucis vairāk nekā 1000 eiro vērto dēla dzimšanas dienas ballīti
Lasīt citas ziņas

Kā norādīja Vācijas meteoroloģijas aģentūra DWD pārstāvis Udo Bušs norādīja, ja sausie laikapstākļi turpināsies, šogad sausums varētu būt vēl spēcīgāks nekā pērn, kad tika nodarīti nopietni postījumi sējumiem.

CITI ŠOBRĪD LASA

Spēcīgie vēji Vācijas ziemeļos arī nopūtuši augsnes virskārtu no laukiem, pēdējās dienās izraisot putekļu un smilšu vētras.

Vācijas ugunsdzēsības asociācijas vadītājs Hartmuts Cībss trešdien aicināja sagatavot izmantošanai vairāk helikopteru, lai palīdzētu dzēst iespējamos ugunsgrēkus. Valsts pēdējās dienās ir pieredzējusi vairākus savvaļas ugunsgrēkus.

Tikmēr Berlīnes varasiestādes aicina iedzīvotājus laistīt ielu malās augošos kokus, jo pilsētas dienestu strādnieki nespēj aplaistīt tos visus.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.