“VEF Rīga” galvenais treneris Jānis Gailītis.

“VEF Rīga” atspēlē 17 punktu deficītu un uzvar igauņu vicečempionus 0

Latvijas čempione basketbolā “VEF Rīga” sestdien mājās Latvijas-Igaunijas apvienotā čempionāta mačā atspēlēja 17 punktu deficītu un ar 76:70 (13:28, 25:12, 22:15, 16:15) uzvarēja Igaunijas vicečempioni Tallinas “Kalev”/TLU.

Skabejeva ārdās: Krievijas propagandisti sašutuši par Trampa rīcību saistībā ar Ukrainu 5
Numeroloģija un skaitļu maģija: kā jūsu tālruņa numurs ietekmē jūsu likteni un kad to mainīt? 31
Linda Tunte: “Es dzeru, lamājos, gāžu politiķus un eju prom no darba”

Igauņu klubs, kuru trenē bijušais NBA spēlētājs Martins Mīrseps, otrās ceturtdaļas sākumā bija vadībā ar 30:13, taču pēc tam rīdzinieki pārņēma spēles grožus savās rokās, jau 25.minūtē esot vadībā ar 51:48.

Mājiniekiem Roberts Stumbris sakrāja 18 punktus, Artūrs Kurucs – 13 punktus un Kristijans Krajina – 12 punktus un deviņas atlēkušās bumbas.

Viesiem Mareks Jurevičus 30 minūtēs un sešās sekundēs guva divus punktus, bet rezultatīvākais Tallinas kluba rindās ar 19 punktiem bija Karls Johans Lips.

“VEF Rīga” ar 17 uzvarām 18 spēlēs ieņem otro vietu aiz BK “Ogre” komandas, bet tallinieši ar sešiem panākumiem 17 cīņās ir desmitie.

Tikmēr valsts vicečempione BK “Ventspils” divu Kurzemes komandu duelī savā laukumā sagrāva “Liepāju”.

“Ventspils” bija pārāka ar 109:80 (27:26, 37:12, 22:15, 23:27), sagādājot pretiniekiem sesto zaudējumu pēc kārtas.

Uzvarētāju labā 20 punktus guva Kristaps Gludītis, Raiens Luters guva 18 punktus, lai gan nospēlēja nedaudz vairāk par desmit minūtēm. Viņam arī deviņas atlēkušās bumbas, sešas izprovocētas piezīmes un četras pārtvertas bumbas.

Viesiem Radoslavs Pekovičs guva 21 punktu un izcīnīja piecas bumbas zem groziem, bet arī septiņreiz kļūdījās, kamēr Niks Jansons un Arnis Ate guva pa 12 punktiem.

“Ventspils” ar 13 uzvarām 18 spēlēs ieņem ceturto vietu, bet “Liepāja” ar četriem panākumiem 19 cīņās ir priekšpēdējā starp 15 komandām.

Vēl “Jūrmala”/”Betsafe” savā laukumā ar 93:75 (19:22, 17:18, 28:14, 29:21) pieveica turnīra pastarīti “Valga-Valka”/”Maks&Moorits”, pārtraucot divu zaudētu spēļu sēriju.

Uģis Pinete uzvarētāju labā guva 23 punktus un piecreiz rezultatīvi piespēlēja, bet viesiem ar 16 punktiem par rezultatīvāko spēlētāju kļuva Ričards Daniels Vanags.

Jūrmalas komanda ar desmit uzvarām 17 mačos ir sestā, bet Valgas-Valkas vienība ar vienu panākumu 18 dueļos ir pēdējā starp 15 komandām.