Žurnāliste Elita Veidemane.
Žurnāliste Elita Veidemane.
Foto: Evija Trifanova/LETA

Veidemane: Viņi mums draud ar nāvi. Tātad gūstā neņems, vienkārši nošaus. Paldies, LKS ir jālikvidē 0

“30 gadus mēs esam nākuši pretī, visu laiku atvainojušies un centušies krievus integrēt, tagad pēkšņi mēs vēlreiz nāksim pretī un lūgsim piedošanu. Tie, kuri 30 gadu laikā nav iemācījušies latviešu valodu un spļāvuši tai virsū, kā tu domā, viņi pēkšņi sāks mācīties latviešu valodu un cienīt mūsu vēsturi un kultūru?” TV24 raidījumā “Preses klubs” viedokli pauda žurnāliste Elita Veidemane.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
Personības TESTS. Kura no sejām jums šķiet vispievilcīgākā? Atbildē slēpjas jūsu partnera ideāls 3
Veselam
Nosaukti 8 pārtikas produkti, kuru patēriņš jāierobežo, kļūstot vecākam
TV24
“Kāpēc Zelenskis to lietu izspēlēja?” Rajevu pārsteidzis paziņojums par Ukrainā sagatavotajām 14 jaunām armijas brigādēm
Lasīt citas ziņas

Jaunieši vairāk zinot latviešu valodu, jo viņi saprotot, ka Latvijā būs jāstrādā un jādzīvo.

Politiskā nostādne viņos ļoti daudzos gadījumos ir negatīva pret Latvijas valsti diemžēl.

CITI ŠOBRĪD LASA

Es uzskatu, ka Latvijas Krievu savienība kā partija ir jālikvidē. Man derdzās un es domāju, ka ļoti daudziem derdzās, ka no mūsu kabatām un nodokļiem tiek paņemti 78 tūkstoši eiro šai partijai, kas pilnīgi klaji pret Latvijas valsti. Kā tas vispār iespējams?

Viņa skaidro, ka tāds likums pieņemts. To parakstījis pat valsts prezidents.

Šī partija ir jālikvidē! Viennozīmīgi. Ja viņi saka, ka Pārdaugavas pieminekļa nojaukšanas gadījumā viņi uzsāks karu, uz kuru pusi skatās drošības dienesti? Viņus vajadzēja momentāli saņemt ciet – slēgt bankas kontus, arestēt un ļoti ilgi pratināt, uzzināt iemeslus, kāpēc viņi tā runā. Tātad viņi draud mums visiem ar nāvi. Tātad gūstā neņems, viņi vienkārši mūs nošaus. Paldies šai partijai.

SAISTĪTIE RAKSTI