Medības
Pieredze

Ventspilī izsolīs staltbriežu un dambriežu ganāmpulku kopā ar vairākiem nekustamajiem īpašumiem1


Dambrieži.
Dambrieži.
Foto: LETA

“Ventspils labiekārtošanas kombināts” šodien izsolē piedāvās iegādāties staltbriežu un dambriežu ganāmpulku kopā ar vairākiem nekustamajiem īpašumiem, teikts paziņojumā oficiālajā izdevumā “Latvijas Vēstnesis”.

Lietu kopības izsole plānota šodien plkst.14 “Ventspils labiekārtošanas kombinātā” Pils ielā 12, Ventspilī.

“Ventspils labiekārtošanas kombināts” kā lietu kopību ar 126 071 eiro sākumcenu piedāvās iegādāties staltbriežu un dambriežu ganāmpulku, kuru veido 36 dzīvnieki, kā arī nekustamo īpašumu Talsu ielā 240, Ventspilī, kas sastāv no četrām būvēm: sargu mājiņas, siena šķūņa, sakņu pagraba un skatu torņa. Izsole notiks ar augšupejošu soli.

Jau vēstīts, ka arī iepriekš “Ventspils labiekārtošanas kombināts” piedāvāja izsolē iegādāties staltbriežu un dambriežu ganāmpulku, bet nesekmīgi. Tostarp pirmajā izsolē, kas bija plānota 2019.gada 23.septembrī, ganāmpulka sākumcena bija noteikta 11 750 eiro, bet otrajā izsolē, kas bija plānota 2019.gada 28.oktobrī, taču tik atcelta, sākumcena bija noteikta 9160 eiro apmērā.

“Ventspils labiekārtošanas kombināta” izpilddirektors Raitis Veidemanis iepriekš skaidroja, ka uzņēmums vēlas izsolīt dzīvniekus, jo paredzēts pārtraukt struktūrvienības – Ventspils briežu dārzs – darbību.

Savulaik Ventspils briežu dārzs tika izveidots ar nolūku veicināt ģimeņu aktīvās atpūtas iespējas un izglītošanu, sniedzot iedzīvotājiem zooloģiska un ekoloģiska rakstura zināšanas par Latvijas faunas dzīvniekiem un dabas vidi. Ventspils briežu dārzs, kura platība ir 32 hektāri, darbojas kopš 2006.gada.

Informācija “Firmas.lv” liecina, ka 2018.gadā “Ventspils labiekārtošanas kombināts” strādāja ar 5,857 miljonu eiro apgrozījumu un 91 195 eiro peļņu.

“Ventspils labiekārtošanas kombināts” ir reģistrēts 1994.gadā, un tās pamatkapitāls ir 1,457 miljoni eiro. Kompānijas vienīgā īpašniece ir Ventspils pilsētas dome. “Ventspils labiekārtošanas kombināta” mērķis ir sniegt pakalpojumus apstādījumu ierīkošanā, ceļu būvē, atkritumu apsaimniekošanā un tūrismā Ventspilī un Kurzemes reģionā

LA.lv
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.
LD
Linda Dombrovska
Medības
Bezsvina munīcija medniekam. ‘Winchester Extreme Point Copper Impact’
3 dienas
LD
Linda Dombrovska
Medības
“Mežā pavadītas dienas Dievs neatskaita”. “Latviešu ērglis” Jānis Pūtelis par ētisko medību projektu ASV
5 dienas
ME
Medības
Medības
Bezsvina munīcija medniekam. ‘Sellier&Bellot XRG’ un ‘TXRG’
6 dienas

Lasītākie

LE
LETA
Ekonomika
Dīkstāves pabalstu varētu saņemt 20 000 pašnodarbināto un 13 000 mikrouzņēmumu nodokļa maksātāju
1 stunda
LA
LA.LV
Dabā
Šā gada marts bijis 6. siltākais kopš 1924. gada
31 minūtes
LE
LETA
Latvijā
No ārvalstīm iebraukušajiem aizliedz pārvietoties ar sabiedrisko transportu 1
2 stundas
LE
LETA
Veselam
Diennaktī rekordliels ar Covid-19 saslimušo skaits – 48 cilvēki
2 stundas
MA
Māris Antonevičs
Latvijā
Māris Antonevičs: Ķīna draugs, bet patiesība dārgāka
4 stundas