“Veselības centru apvienības” speciālistu ieguldījums novērtēts ar Veselības ministrijas atzinību 8

Veselības ministrija atzinīgi novērtējusi “Veselības centru apvienības” (VCA) speciālistu ieguldījumu veselības aprūpes attīstībā un pirmssvētku gaisotnē četriem kolēģiem piešķirti apbalvojumi par ilggadēju un profesionālu ieguldījumu veselības aprūpē.

“Vai lidmašīnā ir kāds ārsts?” Skride lidmašīnā, kas bija ceļā no Amsterdamas uz Bostonu, izglābis kāda pasažiera dzīvību 15
FOTO. Nevar ne pazīt! Mūziķis un komponists Guntars Račs pārvērties līdz nepazīšanai
Ja uz ielas piedzīvota epilepsijas lēkme un izsaukta “ātrā” palīdzība, pēc tam par izsaukumu būs jāmaksā?
Lasīt citas ziņas

Par ilggadēju un godprātīgu darbu, organizējot un vadot ambulatoro ārstniecības iestāžu darbību, apbalvojumu saņēma VCA poliklīnikas “Pulss” un “Dubulti” vadītāja Ināra Janičenoka. Par godprātīgu un profesionālu darbu un sasniegumiem veselības aprūpes pakalpojumu kvalitātes nodrošināšanā atzinības rakstu saņēma VCA Radioloģijas dienesta vadītājs Ivo Ivaskis.

VCA “Dzelzceļš” ginekoloģe Dace Zolberga saņēma atzinības rakstu par aktīvu iesaistīšanos sievietes veselības skrīninga popularizēšanā un izcilu darbu ginekoloģiskajā praksē. VCA “Aura” interniste, anestezioloģe-reanimatoloģe un funkcionālās diognostikas speciāliste Inga Orleāne apbalvojumu saņēma par godprātīgu un profesionālu darbu, pildot ārsta pienākumus.

CITI ŠOBRĪD LASA

Stella Lapiņa, VCA valdes priekšsēdētāja: “Mūsu galvenā bagātība un augstu vērtējamā iespēja daudzveidīgi palīdzēt Latvijas iedzīvotāju veselības nodrošināšanā ir ārstu profesionalitāte, komandas darbs un kolēģu prasme vienoties kopīgiem mērķiem. No sirds suminu kolēģus un droši varu apgalvot, ka šie pirmssvētku laikā saņemtie cildinājuma vārdi un atzinība mūs visus spēcina turpmākam ikdienā tik atbildīgajam un nozīmīgajam darbam – rūpēm par Latvijas iedzīvotāju veselību.”

Kā poliklīnikas vadītāja Ināra Janičenoka strādā kopš 2011. gada. Viņa ir zinoša, spēj saliedēt komandu, piesaistīt veselības aprūpes pakalpojumu sniegšanai labākos Latvijas ārstus, īpašu uzmanību veltot jaunajiem speciālistiem. Viņas vadībā poliklīnikās pacientiem ievērojami uzlabojusies pakalpojumu pieejamība, medicīnas telpu ērtība, kā arī bagātinājies tehniskais aprīkojums.

Šobrīd daudz pūļu velta ambulatoras medicīniskās palīdzības organizācijai Latvijas reģionos. Šī gada septembra sākumā viņas vadībā atvērts VCA doktorāts Bauskā, kur pilsētas un novada iedzīvotāji var saņemt medicīnas pakalpojumus akūtu, dzīvību neapdraudošu saslimšanu gadījumos, kā arī var vakcinēties, nodot analīzes un veikt cita veida manipulācijas.

2021. gadā Ināra Janičenoka organizēja Latvijas iedzīvotāju vakcinācijas procesu pret Covid-19 gan savu vadīto struktūrvienību vakcinācijas kabinetos, gan organizējot izbraukumu vakcināciju darba kolektīvos Rīgā un ārpus Rīgas, kā arī mobilajos vakcinācijas centros Rīgā, Jūrmalā, Bauskā, Rēzeknē, Baldonē, Balvos, Smiltenē, Viļānos, Ķekavā, Iecavā u. c.

Ivo Ivaskis veselības aprūpes nozarē strādā jau 25 gadus, no tiem divpadsmit gadus, kā VCA “Pļavnieki” radiologs diagnosts. Viņš nemitīgi paaugstina savu kvalifikāciju un 2011.gadā papildus apguvis ultraskaņas izmeklēšanas metodi, ko veiksmīgi pielieto savā darbā. Kopš 2011. gada Ivo Ivaskis ir VCA Radioloģijas dienesta vadītājs.

Viņš ir vadītājs, kurš rāda piemēru un spēj nodot savas prasmes citiem, savā komandā sēj pārliecību, ka vienmēr jātiecas uz vēl augstākiem, vēl lielākiem mērķiem, arvien attīstot savu sniegumu, un šo mērķu labad gādā par jaunu zināšanu, darbības veidu un tehnoloģiju apguvi. Viņam ir svarīgi īstenot paša izvirzītos augstos standartus sev un komandai.

Ivo Ivaskim piemīt augsta atbildības sajūta un ieinteresētība. Ar viņa līdzdalību 2020. gadā tika organizēti vizuālās diagnostikas izmeklējumi VCA poliklīnikās Covid-19 slimniekiem un viņu kontaktpersonām. Šie izmeklējumi arī pašlaik ir pieejami Covid-19 pozitīviem pacientiem Rīgā.

Ārste Inga Orleāne savas zināšanas un prasmes pielieto ambulatorā praksē, konsultējot pacientus, un ir ieguvusi lielu autoritāti gan kolēģu vidū, gan starp pacientiem kā izcila diagnoste un laba ārste, kura pilnveidojas pati un dalās zināšanās ar jaunajiem kolēģiem. Viņas publikācijas lasāmas gan medijos plašam lasītāju lokam, gan arī žurnālā ārstiem “ Medicus Bonus”.

Daudz laika un pūļu viņa velta terapijas nodaļas (Aura Premium) iekārtošanai, arvien piedāvājot idejas darba organizācijā un jaunas metodes ārstniecībā un diagnostikā. Ārste strādā arī Rīgas Austrumu klīniskajā universitātes slimnīcā par reanimatoloģi-anestezioloģi un lasa lekcijas Latvijas Universitātes P.Stradiņa medicīnas koledžā.

Dace Zolberga ikdienā strādā ar dažāda vecuma pacientēm, sasniedzot labus sieviešu veselības profilakses rādītājus un terapeitisko rezultātu slimību gadījumos. Strādājot VCA „Dzelzceļs” sieviešu konsultācijā par ultrasonoskopisti dzemdniecībā un ginekoloģijā, viņai izdevies paplašināt pacientu izpratni par profilakses un laicīgas diagnostikas nozīmību. Viņa ar profesionālu pienesumu līdzdarbojas kolēģu konsilijos medicīnas iestādes ietvaros un ir nozīmīgs pieredzējuša, zinoša kolēģa atbalsts savā specialitātē.

Ar augstu profesionālo un pilsonisko atbildību ārste Covid-19 pandēmijas izraisītās veselības krīzes laikā iesaistījās vakcinācijas procesa organizēšanā un realizācijā, palīdzot ar uzņēmuma resursiem nodrošināt lielam iedzīvotāju skaitam Covid-19 vakcināciju veselības iestādē un izbraukuma vakcinācijas ietvaros.

Veselības ministrs Daniels Pavļuts 10. novembrī veselības nozares darbiniekiem pasniedza Veselības ministrijas Atzinības un Pateicības rakstus. Veselības ministrijas apbalvojumu svinīgo pasniegšana notika Paula Stradiņa Medicīnas vēstures muzejā, svinīgajā pasākumā godinot nozares darbinieku ieguldījumu veselības aprūpes sniegšanā pacientiem Latvijā.

SAISTĪTIE RAKSTI

“Veselības centru apvienība” ir viens no lielākajiem privātās veselības aprūpes uzņēmumiem Latvijā ar filiālēm Rīgā, Jūrmalā, Liepājā, Daugavpilī, Talsos, Madonā, Saldū un Bauskā. Vairāk nekā 1500 VCA darbinieki nodrošina pakalpojumus 120 specialitātēs un pakalpojumu virzienos.

Uzņēmuma darbība novērtēta, valdes priekšsēdētājai Stellai Lapiņai piešķirot LR Ministru kabineta balvu par ieguldījumu veselības aprūpes nozares attīstībā.

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.
“Vai lidmašīnā ir kāds ārsts?” Skride lidmašīnā, kas bija ceļā no Amsterdamas uz Bostonu, izglābis kāda pasažiera dzīvību 15
FOTO. Nevar ne pazīt! Mūziķis un komponists Guntars Račs pārvērties līdz nepazīšanai
Ja uz ielas piedzīvota epilepsijas lēkme un izsaukta “ātrā” palīdzība, pēc tam par izsaukumu būs jāmaksā?
Kam jāatmaksā dēla ņemtais kredīts, ja pats to vairs nevar izdarīt? Vai vecākiem?
VIDEO. Jauna latviešu sieviete veikusi eksperimentu, vai var izdzīvot ar 100 eiro mēnesī: “Es ļoti gribu ēst!” 137
Lasīt citas ziņas
Cietusī spriedumu nesagaida… Paziņoti tiesas spriedumi rekordsenās – pirms 30 gadiem ierosinātās – krimināllietās
“Vai lidmašīnā ir kāds ārsts?” Skride lidmašīnā, kas bija ceļā no Amsterdamas uz Bostonu, izglābis kāda pasažiera dzīvību 15
Saldus novadā grāvī ieslīdējis autobuss 7
Ja uz ielas piedzīvota epilepsijas lēkme un izsaukta “ātrā” palīdzība, pēc tam par izsaukumu būs jāmaksā?
Cik tālu pavirzījusies lieta par ar dienesta telefona iespējamu izblēdīšanu Ģirģena vajadzībām?
21:57
Pirms 100 gadiem Nacionālajā operā Rīgā izrādīja pirmo Latvijā patstāvīgi iestudēto baleta izrādi
21:26
Saldus novadā grāvī ieslīdējis autobuss 7
20:48
Bijusī Valsts prezidente Vaira Vīķe-Freiberga šodien svin 85. dzimšanas dienu 3
Latviju šķērsos jaunas nokrišņu zonas. Kurās dienās snigs visvairāk? Prognoze nākamajai nedēļai
Mūžībā devies latviešu dziesminieks un jumiķis Haralds Sīmanis
“Nešaubījos, ka došos karot!” Jurko stāsts par kaujām līdz spēku izsīkumam un ko karam nodarīja korupcija 74
FOTO. Nevar ne pazīt! Mūziķis un komponists Guntars Račs pārvērties līdz nepazīšanai
Ar 52 balsīm “par” – nolemts! Tiks no jauna veidots klimata un enerģētikas ministra amats 109
Krievi atvelk karaspēku no pilsētām iepretim Hersonai. Vai Ukrainas karavīri jau šķērsojuši Dņepru?
VIDEO. Rumānijā aizdedzies slavenais “Coca-Cola” Ziemassvētku auto
“No Kariņa neesmu dzirdējis nevienu vārdu par darbiem, kas valdībai būtu svarīgi,” norāda Jaunups
Valstij nodarīti zaudējumi teju miljona eiro apmērā: uzņēmuma vadītāju tiesās par izvairīšanos no nodokļu nomaksas
Kam jāatmaksā dēla ņemtais kredīts, ja pats to vairs nevar izdarīt? Vai vecākiem?
Novembrī Ukrainas armija iznīcinājusi rekordlielu iebrucēju skaitu
“Mums jānodrošina, lai viņi uzvarētu!” Sabiedrotie palīdz Ukrainai
VIDEO. “Man likās – ja es to somiņu nenopirkšu, es nomiršu”: Elita Patmalniece ceļojumā tiek pie kārotā zīmola somas 3
Tomēr pieņem Juridiskās komisijas neatbalstītos grozījumus – veidos arī ministru biedru amatus
Līcīša feļetons: Šalom aleihem, Izraēla! Vai prezidenta Levita vizīte tur nebija untums?
Kur patiesībā tiek ražots jaunais Moskvičs, vai to vairs var saukt par krievu auto? 10
Sen nav zvanījis: Makrons cer tuvākajās dienās runāt ar Putinu 4
Beness Aijo kļuvis par Krievijas pilsoni. PMLP vērtēs Latvijas pilsonības atņemšanu viņam 62
VIDEO. “Liela daļa gan palika aiz svītras…” – grupas “Dzelzs vilks” solists Juris Kaukulis nāk klajā ar jaunumiem
Dabasgāzes lielvalsts Krievija paaugstina iedzīvotājiem gāzes un elektrības cenas jau otro reizi šogad 4
Vēstuļbumbu saņēmis arī Spānijas uzņēmums, kas ražo ieročus piegādēm Ukrainai 3
VIDEO. “Iespēra pa kājām, pa vēderu, pa galvu!”: kāds tētis pie Juglas vidusskolas, gribot pārmācīt sava bērna pāridarītājus, iekuļas lielās nepatikšanās 3
“To šuvu pati”: politiķe Sandra Kalniete pastāsta par savu tērpu, kas tika “karstasinīgi” apspriests soctīklos 9