Režisors Alvis Hermanis.
Režisors Alvis Hermanis.
Foto: Evija Trifanova/LETA

VIDEO. Alvis Hermanis par karu pret Rietumu civilizāciju: “Demogrāfiski mums nākotnē nav it nekādu izredžu pretoties” 147

“Šo videointerviju devu neilgi pēc 7.oktobra traģēdijas. Tagad tā iznākusi, bet situācija nav mainījusies. Īsais kopsavilkums – Izraēlas karš un Ukrainas karš ir viens un tas pats karš. Karš pret Rietumu civilizāciju,” tā šonedēļ soctīklā “Facebook” raksts režisors un Jaunā Rīgas teātra direktors Alvis Hermanis, iesākot savu komentāru par pašlaik notiekošajiem procesiem pasaulē.

Reklāma
Reklāma
Eksperts nāk klajā ar fatālu paredzējumu: Krievija izmantos kodolieročus neatkarīgi no tā, vai Rietumi apbruņos Ukrainu 69
TV24
Kāpēc mums ir tik mazas pensijas? Es neesmu vainīga, ka strādāju krievu laikā! Atbild VSAA 92
VIDEO. Putina ministri krīt ārkārtējā kaunā – vienkāršs Ziemeļkorejas ierēdnis viņus padzen no sēdvietām 65
Lasīt citas ziņas

“Otrā pusē ir Krievija, musulmaņu valstis (no Irānas līdz Turcijai), Āfrika un mūsu pašu rietumu “kreisie progresīvie”. Ķīna ar nav mūsu pusē. Demogrāfiski mums nākotnē nav it nekādu izredžu pretoties. Tas, diemžēl, jau ir skaidrs, jo mūsdienu rietumu sievietes izvēlas dzīvot ar kaķiem, nevis vīriešiem un bērniem. Un mūsu teritorijas agri vai vēlu tiks mums atņemtas. Taču tas nenozīmē, ka mēs tik viegli padosimies. Pretošanās šoreiz ir ne tikai izdzīvošanas, bet arī goda lieta,” tādu viedokli “Facebook” pauž Latvijā populārais režisors.

Soctīklā uz Hermaņa ierakstu “Facebook” reaģē līdzcilvēki.

CITI ŠOBRĪD LASA

“Varbūt vaina meklējama vīriešos, nevis kaķos,” komentē Gunta.

Liana piebalso režisoram: “Atbalstu un piekrītu Alvja Hermaņa teiktajam!”

“Eiropu gaida pilsoņu karš. Ja Eiropa nepārvarēs savu gļēvumu,” uzskata Ainārs.

Vilnis komentē: “Un kur nu vēl paši pieņemam normālu ģimeņu graujošus likumu. T.s partnerattiecibu likums. Rietumu liberalisma uzbrukums ir vienkārši graujošs. Pašiem kā parasti mugurkaula nav.”

“Pretošanās Rietumu sievietēm? Jeb tomēr savam ego vajadzētu pretoties, kuru Latvijas vīriešiem mātes ieliek šūpulī un pēc nespējam izvēlēties ar kuru draudzēties, jo izredzētais ir pelnījis vismaz lielmanīti Oļiņu māti vai muižnieka meitu. Kaspars ar Lienu jau šodien vairs neder. Tiem jau vēderi tukši…un neesot ticīgi…” tā Hermaņa viedokli komentējis Normunds.

Plašāk interviju ar režisoru Alvi Hermani skaties “You Tube” kanāla video šeit:

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.