VIDEO. Aplūko! Valsts policija meklē sievieti, kura aizdedzinājusi atkritumu konteineri 51

Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes Rīgas Ziemeļu pārvaldē ir uzsākts kriminālprocess pēc Krimināllikuma 185. panta otrās daļas par to, ka šā gada 12. novembrī ap plkst. 00.20 Rīgā, Ieriķu ielā 3, pagaidām nenoskaidrota sieviete tīši aizdedzināja veikalam piederošu atkritumu konteineri.

Kokteilis
Ko vilkt mugurā, sagaidot Ugunīgā Zirga gadu? Padomi katrai zodiaka zīmei, lai piesaistītu veiksmi un harmoniju
TV24
“Siliņai ūdens, jo jābūt ar skaidru galvu, bet Čakšai konjaciņš, uz kuru cierē arī finanšu ministrs!” Puče izpēta kādu it kā nevainīgu foto no Saeimas
“Noveļos uz vēdera un auto spēks mani šļūkus velk pa asfaltu…” Liesma piedzīvojusi visai biedējošu situāciju, kas vēlreiz atgādina, cik trausla ir dzīvība 2
Lasīt citas ziņas

Aicinām aplūkot video un atsaukties ikvienu, kurš atpazīst tajā redzamo sievieti vai zina viņas iespējamo atrašanās vietu, zvanot pa tālruņa numuru 67086474 vai 110, vai arī rakstot e-pastu: [email protected].

Valsts policija atgādina, ka neviena persona netiek uzskatīta par vainīgu, kamēr tās vaina noziedzīga nodarījuma izdarīšanā netiek pierādīta likumā noteiktajā kārtībā.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.