VIDEO. Baložos sporta laukumā elektrību netaupa! Sportot naktīs nedrīkst, bet elektrības skaitītājs neapstājas! 13

Portālā “LA.LV” vērsās Baložu iedzīvotāja Žanna, kurai nav saprotama Ķekavas novada domes izšķērdība. Sporta un aktīvās atpūtas laukumā, kas atrodas Zaļajā ielā 4, teju visas nakts garumā deg gaisma.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
Tests: kurš no bērniem ir visjaunākais? Tava izvēle atklās tava prāta un intuīcijas vienreizējās spējas
TV24
Krievi ved prom raķetes no Krimas. Par ko tas liecina? 162
Kremlis skaidro, kāpēc Putins nevar iet bojā aviokatastrofā kā citi pasaules līderi 143
Lasīt citas ziņas

Žanna sašutusi: ”Vietējiem iedzīvotājiem, kuri šeit ilgāk vēlētos paspēlēt bumbu vai nodoties citām fiziskām aktivitātēm, ir iespējams sportot tikai līdz pulksten 22.

Pēc tam regulāri tiek saukta vietējā pašvaldības policija, jo kādam bumbošana vai skaļāka uzvedība traucē. Kāpēc tad gaismas neslēdz ārā?

CITI ŠOBRĪD LASA
“Mēs, vietējie iedzīvotāji, uztraucamies par katru elektrības rēķinu, bet pašvaldībai “pie vienas vietas”! Dedzina, cik grib! Kas par to maksā? Mēs, strādājošie cilvēki ar savu nodokļu maksājumu! Kā nav kauna? It īpaši zinot, cik tagad jāmaksā par elektrību!”

Portāls LA.LV uzrunāja Ķekavas novada domi un atbilde bija jāgaida tiešām ilgi, bet mēs to saņēmām. Tiesa gan, nepilnīgu. Nav norādes, cik gaismas izmaksā un kas par tām maksā.

Rihards Pastars, Ķekavas novada pašvaldības Baložu pilsētas pārvaldnieks norāda: “Baložu vidusskolas stadiona apgaismojumam ir uzstādīti A+ klases LED gaismekļi un atsevišķa sadale, kā arī satelītiekārta apgaismojuma automātiskai ieslēgšanai/izslēgšanu. Diennakts tumšajā laikā stadions tiek izgaismots daļēji nolūkā novērst tajā uzstādīto iekārtu un aprīkojuma bojājumu risku (demolēšanu) līdzīgi, kā tas ir noticis ar soliņiem un atkritumu urnām pie gājēju-veloceļa posmā starp Baložiem un Titurgu.”

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.