Publicitātes foto

VIDEO. Baiba Sipeniece – Gavare atklāj, ka pašizolācijas laikā viņa baidījās doties pat uz mežu vai pludmali 0

Pievieno LA.LV

Jau šovakar plkst. 22:35 skatītāji kanālā “STV Pirmā!” varēs noskatīties jauno Dagmāras Legantes – Celmiņas raidījumu “Kā tev iet”?

Kokteilis
Kā cilvēks pats var zināt, ka viņam “uzlikta ļaunā acs”? Piecas pazīmes, kurām ezotēriķi piešķir lielu nozīmi
Lietuvā izsludina valsts mēroga ārkārtējo situāciju
RAKSTA REDAKTORS
Varbūtība ir augsta… Pabriks, balstoties uz savu pieredzi augsta līmeņa sarunu vešanā, izsaka versijas par CIP direktora lidojumu uz Maskavu
Lasīt citas ziņas

Viena no pirmajām raidījuma “attālinātajām” viešņām ir Radio “STAR FM” personība, pasākumu vadītāja, TV raidījumu vadītāja, atraktīvā Baiba Sipeniece – Gavare, kura bija viena no tiem latviešiem, kas koronavīrusa uzliesmojuma laikā atgriezās no slēpošanas kūrorta Austrijā.

Baiba raidījumā pastāstīs par savu pieredzi ar pašizolēšanos, bet, kā izrādās, visas 14 dienas viņa sabijusi mājās, jo savas atpazīstamības dēļ bija baidījusies doties pastaigā, piemēram, uz pludmali vai mežu, kas ir atļauts. “Daudzi cilvēki ir slimi ar nerviem… sāks mani filmēt, fotografēt, ej tu pēc tam skaidrojies,” – pastāstīja Baiba.

CITI ŠOBRĪD LASA

Baiba stāsta par mājās pavadītajām 14 dienām:

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.