VIDEO. Elīnas Didrihsones vīrs ceļojuma laikā viņai sarūpējis īpaši romantisku pārsteigumu, bet sekotāji ir skeptiski: “Bezgaumības un lētuma paraugstunda!” 51

Elīna Didrihsone kopā ar savu vīru Nauri šajās dienās bauda atpūtu Bali, savos piedzīvojumos daloties arī ar sekotājiem, kuriem tiek atrādītas patiesi skaistas fotogrāfijas un īsi video par pāra piedzīvojumiem.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
ChatGPT nosauc 10 visu laiku labākās dziesmas 7
7 lietas, ko gudri cilvēki par sevi nekad nesaka
Raksturs un liktenis pēc dzimšanas datuma: pārsteidzoši precīzs raksturojums 14
Lasīt citas ziņas

Vienā no brīvdienu rītdiem pāris dalījies ar kādu īpaši skaistu romantisku piedzīvojumu. Izrādās, Nauris naktī neesot gulējis, jo gādājis sievai pārsteigumu – baseinu pie viņu apmešanās vietas piepildot ar grieztiem ziediem, no kuriem izlikti arī svarīgie vārdi: “I love you” (Es tevi mīlu).

Elīna neesot neko pat nojautusi, no rīta vien pie gultas pamanījusi zīmīti, ka viņai jānovelk drēbes. Kāpjot pa trepēm lejā uz pirmo stāvu, viņas ceļš bija kaisīts ar ziedlapiņām un pusceļā gaidīja arī kārbiņa ar brokastīm.

CITI ŠOBRĪD LASA

Savukārt lejā bija vēl viena zīmīte, kurā bija aicinājums paskatīties ārā pa logu. Un tur pavērās elpu aizraujošs skats – baseins bija pilns ar skaistiem ziediem.

VIDEO par šo pārsteigumu apskatāms Elīnas Instagram profilā.

Elīna neslēpa savu prieku un pateicību vīram, atzīstoties viņam mīlestībā.

LA.LV Aptauja

Kā tu vērtē šādu romantisku pārsteigumu?

  • Ļoti skaisti un romantiski!
  • It kā skaisti, bet kaut kā samāksloti
  • Bezgaumīgi un lieki

Tiesa gan, šo notikumu vērotāji jeb sekotāji nebija tik lielā sajūsmā kāds pāris. Pie kāda “X” lietotāja ieraksta izvērtusies visai pamatīga diskusija par to, cik labi vai slikti ir šādi pārsteigumi.

Ieraksta autore raksta: “Komentāros visas ir absolūtā sajūsmā – “kā pasakā”, “kā Tev paveicies”.. Es esmu vienīgā, kurai šis liktos absolūti pretīgi un stulbi? Pilnu baseinu pielikt ar ziediem.. Kā to izvākt, ko ar to darīt? Bildes dēļ? Es laikam esmu pārāk praktiska un 0 romantikas manī.”

Te arī citi komentāri pie ieraksta:

Elīnas Didrihsones iedvesmas pasākums
SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.