Mūzikas menedžere, uzņēmēja Elita Mīlgrāve dažādos laikos

VIDEO. Elita Mīlgrāve šovā izplūst asarās, jo viss nenotiek pēc viņas prāta: “Visu ziemu nodzīvoju pa to stulbo, auksto Latviju” 168

Slavenību četrotne – pasākumu producente Elita Mīlgrāve, dziedātājs Markus Riva, digitālā satura veidotāja Yanai Bruk un karsto punktu žurnālists, producents Sandijs Semjonovs – raidījumā “Četri uz koferiem” turpina smelties iespaidus eksotiskajās Filipīnās. Nonākot Sebu un saprotot, ka šīs dienas vadītajai Yanai ir citi plāni, emocijās izplūst Elita – viņa grib uz jūru.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
Sievietes spēks un iedvesma: 10 ietekmīgas dāmas līderes, kas veidojušas Latvijas vēsturi 29
Kokteilis
Mākslīgais intelekts nosaucis 10 politiķus, kuru pieļautās kļūdas būtiski ietekmējušas Latvijas politisko un ekonomisko situāciju 137
FOTO, VIDEO. Arī Olainē plosījies tornado, izpostot saules paneļu parku 32
Lasīt citas ziņas

Tikmēr dienas vadītāja Yana ir nesaprašanā par pasākumu producentes izgājieniem: “Ko es domāju par Elitas prasībām? Nu baigi interesanti, jo, piemēram, viņas dienās man nebija nekādu prasību. Varbūt es arī gribēju jūru redzēt?!”

Pēc neilgas stīvēšanās abu dāmu starpā. Elita norāda, ka viņi var darīt visas savas lietas, taču viņu nekas no tā neinteresējot. “Mums jādara viss kopā,” uzsver Yana Bruk.

CITI ŠOBRĪD LASA

Elita izplūst asarās: “Man likās, ka ceļojuma otrā daļa būs tas, par ko es sapņoju, saņemot uzaicinājumu braukt uz Filipīnām. Es neaizbraucu uz Tenerifi, lai brauktu šajā ceļojumā pludmaļu dēļ.

Visu ziemu nodzīvoju pa to stulbo, auksto Latviju!

Pēc pasākuma [Zelta mikrofona] biju tādā pārslodzē, es vienkārši gribēju braukt atpūsties!” Yana Bruk pēc Elitas pretošanās, gatava mainīt plānus, lai visi ceļojuma dalībnieki būtu apmierināti.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.