Kaspars Kambala un viņa sieva Olga

VIDEO. “Es pavisam cits cilvēks tagad būšu…” Olga Kambala Turcijas klīnikā piepilda savu sapni 216

Kaspara Kambalas mīļotā sieva Olga nu jau ir atgriezusies mājās no Turcijas, kur viņai tika veiktas divas plastiskās operācijas, sieviete par savām pirmajām sajūtām stāsta TV šovā “Slavenības. Bez filtra”.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
Neticami, bet tava auto marka atklāj par tevi vairāk, nekā spēj iedomāties 64
Bārmeņi atklāj, kurus dzērienus nekad nevajadzētu pasūtīt “pīķa stundās”
Mākslīgais intelekts nosauc 6 vārdu īpašniekus, kuriem Līgo svētki būs īpaši izdevušies
Lasīt citas ziņas

Olga atceras, ka pirms operācijas ilgu laiku nemaz nav satikusi savu ārstu, tad, kad viņš atnācis, pavisam neformāli jautājis – kādu tad degunu īsti viņa vēlas un vai līdzi esot bilde? Olga atbildējusi noraidoši, uz ko ārsts teicis, ka ar esošo degunu viņa izskatoties dusmīga, tamdēļ viņš uztaisīšot viņai maigāku degunu. Arī par krūtīm vienojušies – Olga vēloties seksīgas krūtis.

Pamostoties no narkozes Olga atzīstas, ka ļoti gribas dzert un viņai ļoti sāp gan galva, gan krūtis. “Zem narkozes es nebiju, muļķības nerakstīju un nesūtīju cilvēkiem, es ļoti apzināti saviem draugiem nosūtīju bildi,” – viņa stāsta.

CITI ŠOBRĪD LASA
Olga un Kaspars Kambalas mij laulības gredzenus

Kādu laiku Olgai uz acīm jātur ledus, jo tās ir aizpampušas. “Es pavisam cits cilvēks tagad būšu..” – Olga atzīstas, un teic, ka ir ļoti apmierināta ar rezultātu.

Olgai vienlaicīgi veiktas divas operācijas – deguna un krūšu. “Degunus ir jātaisa Turcijā, jo tur tā ir viena no populārākajām operācijām. Tur visi taisa degunus un dakteriem ir liela pieredze. Un medicīnas tūrisms tur ir ļoti attīstīts,” – viņa zina teikt.

Olga arī padalās ar kādu ieteikumu citām sievietēm, kas vēl tikai plāno krūšu plastisko operāciju. “Krūtis man vienmēr bijušas lielas, līdz ar to – tas lielums arī izraisīja lielas problēmas. Es uztaisīju pirmo plastisko operāciju – krūšu pacelšanu ar implantiem. Bet es nevienai meitenei to neiesaku – ja taisa operāciju ar anatomiskajiem implantiem, viņi ar laiku nošļūk. Un krūtis izskatās kā dabīgi nošļukušas… Man nepatika iepriekšējā forma, es gribēju apaļas krūtis,” – stāsta Olga.

Vairāk skaties šajā video:

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.